Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 660 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Star Trading
Svetelná dekorácia Albaleaf
Biela, nerezová, LED, zapichovacia, so solárnym panelom, IP44, 9,5x9,5x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Detská osuška s kapucňou White
Ľanová, biela, 70x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Dot
Červená, papierová, do zásuvky, ø54x16 cm
(16)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Nástenné svietidlo Tehila
Čierne, oceľové, IP44, 9x11x15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Mini Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
Na sklade
30,40 €
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Detská obliečka na vankúš All Get Together
S potlačou, z bavlneného saténu, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Premier Housewares
Krúžky na obrúsky v súprave Bowerbird
4 ks, ø 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ONA
Váza Milo
Sklenená, krémovobiela, ø 12 cm, výška 21,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Soška Soline
Keramická, 9x24 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkym vlasom, svetlosivý, 80x150 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Detská jedálenská súprava Deep Turquoise
3 ks, plastová, 1x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
LEGO®
Detský úložný box Head Snowman L
Plastový, s potlačou, biely, ø 24 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Deka Arni
Z recyklovanej bavlny, hnedá, 130x160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Corded Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, žakárové, štruktúrované, sivobéžové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, 40x25 cm, výška 24 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, hnedé, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, taupe, 60x100 cm
(2)
Doručenie od 15. 12. 2026
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Hodiny Tender Rib
Nástenné, ø 25 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Travelposter
Plagát Ireland
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Printworks
Puzzle Iconic Buildings
Počet dielikov 1000, vhodný vek 5+
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sweetie
V zlatej farbe, kovová, LED, na baterky, s časovačom, 20x12x35 cm
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sweetie
V zlatej farbe, kovová, LED, na baterky, s časovačom, 18x12x35,5 cm
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Gingham Check
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, kockované, žlté, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Valmon
Záhradná hadica
Dĺžka hadice 25 m, ø 2 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručne vyrobená, keramická, biela, ø 11 cm, výška 21 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Záhradné sošky v súprave Butterfly & Bee
2 ks, polyresinové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
LEGO®
Detský batoh City Space Explorer
Objem 10 l
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Vegetable Surprise Balls
4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Koberec Bubble Emarald
Prateľný, syntetický, so stredne dlhým vlasom, slonovinový, 80x150 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Christmas Tree
6 ks
Na sklade
30,40 €
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Ego Dekor
Veľkonočné dekorácie v súprave
6 ks
Na sklade
30,40 €
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Meri Meri
Veľkonočné dekorácie v súprave Surprise Eggs
6 ks
Na sklade
30,40 €
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktail
Doručenie od 3. 11. 2026
30,40 €
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
House Nordic
Rámčeky v súprave Madison
21x30 cm, 3 ks, na stenu, v svetlo prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
Doručenie od 26. 10. 2026
30,40 €
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Crinkle Seersucker
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlohnedé, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémovobiela, 130x160 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Anatomický vankúš
S výplňou z pamäťovej peny, antialergénny, s odnímateľným poťahom, 35x65 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
WMF
Strúhadlo
Univerzálne
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
30,45 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý, 80x150 cm
(10)
Na sklade
30,46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkym vlasom, tmavofialový, 80x150 cm
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkym vlasom, fialový, 80x150 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Lis na zemiaky Helix
Z nehrdzavejúcej ocele
(103)
Na sklade
30,48 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Stojan na kuchynské náčinie Surface
Kovový, v matne striebornej farbe, 15x14 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
30,48 €
Do košíka
Do košíka
Candellux Lighting
Detské svietidlo Single
Biele/ružové, z masívneho dreva, LED, 15x10x90 cm
Na sklade
30,49 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Vykrajovacia súprava Presto Carving
Na zeleninu/na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
30,52 €
Do košíka
Do košíka
1
...
207
208
209
...
526
Načítať viac