Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 649 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Ayyildiz Carpets
Koberec Helix 2200
Syntetický, bez vlasu, béžový, 80x150 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
30,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v striebornej farbe
(116)
Na sklade
30,54 €
Do košíka
Do košíka
Sollux
Bodové svietidlo Ludwik
V prírodnej farbe, z masívneho dreva, s ohýbateľnou konštrukciou, 10x10x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
30,54 €
Do košíka
Do košíka
Sollux
Bodové svietidlo Roda
V prírodnej farbe, z brezového dreva, ø10x10 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,54 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Deka Arlie
S prímesou bavlny, modrá, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,54 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Hanse Home
Rohožka Maison
Čierna, 45x75 cm
(39)
Na sklade
30,57 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milano
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(32)
Na sklade
30,57 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Flip-up™
Plastový, tmavosivý, 40x32 cm
(143)
Na sklade
30,57 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Bábika Milly
Vhodný vek 2+, perte na 40 stupňov, výška 4 cm
(11)
Na sklade
30,58 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Agropoli
Plastový, v petrolejovej farbe, 5,5 l
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
30,58 €
Do košíka
Do košíka
Sollux
Závesné svietidlo Grande
Čierne, sklenené, ø15x130 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,58 €
Do košíka
Do košíka
OYOY Mini
Detská tapiséria Saga
Výška 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,58 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Cam Cam Copenhagen
Detský vankúšik Bows
S odnímateľným poťahom, z bio bavlny, svetložltý/ružový, 35x35 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,58 €
Do košíka
Do košíka
Candellux Lighting
Závesné svietidlo Stones
Čierno-biele, z akrylátového skla , 17x20x120 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,60 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Botanicals
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
30,68 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka William Morris Bird
Z recyklovaného plastu, modrá, 40x70 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
30,68 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bitz
Váza Gastro Blue
Kameninová, tmavomodrá, ø 14 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
30,69 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Compactor
Kôš na bielizeň Bamboo
Bambusový, čierny/v prírodnej farbe, 78 l
(9)
Na sklade
30,73 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Umbra
Stojan na papierové utierky Buddy
Oceľový, čierny, ø 19 cm, výška 34 cm
(39)
Na sklade
30,78 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Panvica Daily Cook G7303255
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,80 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
WC kefa Flex
Plastová, biela, 12x9 cm, výška 43 cm
(43)
Na sklade
30,81 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na tortu
ø 23 cm, silikón
(16)
Na sklade
30,88 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Organizér do skrine Herkules
Kovový, čierny, 120x42 cm, výška 4 cm
(9)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Anniversary
2 ks, keramické, 300 ml
(5)
Na sklade
30,90 €
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Váza
Ručne vyrobená, sklenená, tmavozelená, ø 19 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Držiak na sprchu Osimo
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, v striebornej farbe
(453)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Esschert Design
Záhradná zástera
Zelená/hnedá
(121)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Universal
Koberec Springs
Syntetický, s nízkym vlasom, slonovinový, 77x150 cm
(40)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, hnedé, 150 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
7,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Sass & Belle
Vybavenie do detskej kuchynky Earth Rainbow Tea Set
Vhodný vek 3+
(12)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Nádoba na kompostovateľný odpad Bellwood
Z recyklovaného plastu, biela, 16,5x27 cm, výška 25 cm, 4 l
(3)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
WOOOD
Tácka Flexible
24x44 cm, drevená
(70)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
Kúpeľňová polička Bivio
Bez vŕtania, Turbo-loc, hliníková, matne čierna
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Opviq lights
Závesné svietidlo Bakh
Čierne/v zlatej farbe, kovové, ø30x27 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Nobili
Na čajovú sviečku, porcelánový
(64)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
House Nordic
Dózy v súprave Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na múku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na cestoviny/na cukor/na sušienky/na kakao, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Držiak na uteráky Porto
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 43x5 cm, výška 9,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Dávkovač mydla Kua
Z polyresínu, krémovobiely, 300 ml, 7x8 cm, výška 16,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Blomus
Nádobka na maslo Pilar
Keramická, béžová, 12x9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Allstar
Záchodová doska Tucson
S automatickým zatváraním, 37,5 x 44,5 cm, plastová, biela
(18)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Dózy v súprave Freska
5 ks, na potraviny, v striebornej farbe
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Metaltex
Kúpeľňový regál Lava
Oceľový, matne čierny, šírka 22 cm, výška 73 cm, hĺbka 16 cm
(6)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Maximex
Sušiak na bielizeň
Závesný, biely/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 4 m
(18)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Grace Floral Leaf
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, červené, 135x200 cm
(13)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
5,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Maximex
Kryt na stenu pri sporáku Poppy
Z tvrdeného skla, čierny, s potlačou, 50x56 cm
(42)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
súprava 3 ks
Bigso
Úložné boxy v súprave Aston Paper Laminate
3 ks, kartónové, sivé, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
Na sklade
30,90 €
10,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(3)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
208
209
210
...
526
Načítať viac