Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 653 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Macarons
2 ks, z tvrdeného skla, ružové/sivé, s potlačou, 30x52 cm
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, biele/v zlatej farbe, so vzorom kameňa, 30x52 cm
(68)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Bird
V zlatej farbe, kovové, 34x34x5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Rýchlovarná kanvica Subito KO5S0DE0
V striebornej farbe, objem 1,7 l, príkon 2400 W
Na sklade
Posledné kúsky
39,71 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Steakové príbory v súprave
Pre 4 osoby, 8 ks, antikoro, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
33,76 €
s kódom
39,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Odkvapkávacia podložka na riad
Silikónová, čierna, 40x36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,79 €
s kódom
39,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosti
Súprava nožov Emma
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
33,79 €
s kódom
39,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Lemons
2 ks, z tvrdeného skla, béžové, s potlačou, 30x52 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
33,80 €
s kódom
39,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, s potlačou, 30x52 cm
(58)
Na sklade
33,80 €
s kódom
39,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Sollux
Bodové svietidlo Longbot
Čierne/v striebornej farbe, kovové, ø6x29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,76 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Lucie
Polyresinový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,80 €
s kódom
39,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Závesný kolotoč Dott
Závesný, drevený/látkový, ø 20 cm, výška 62 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,84 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, čierny, 24,5x16 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
WC kefa Flex360
Plastová, béžová, 10,5x10 cm, výška 44 cm
(20)
Na sklade
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Manor
Na čajovú sviečku, keramický
(107)
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Džbán Patrizia
Keramický, biely/modrý, 2 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrací set Gentrim
Vhodný vek 2+
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Emy
Mramorový, v prírodnej farbe, ø 15 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
PT LIVING
Podnos do vane
Nastaviteľný, kovový, čierny, 61 - 86 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Family and Friends
30 str.
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,88 €
s kódom
39,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, zelená, ø 26 cm, objem 2,7 l
(88)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fólie a papierové utierky Tango Inox
Nástenný, v striebornej farbe, 6x38 cm, výška 28 cm
(190)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, hnedý, 5 l
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(4)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(49)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, zelená, 150x200 cm
(5)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Shine
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1404
Prateľný, syntetický, bez vlasu, hnedý, 80x150 cm
(8)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(9)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Čajová súprava Umea
Keramická, béžová, objem kanvice 500 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Reality
Stolová lampa Jeff
Matne čierna, kovová, LED, so stmievačom, ø12x30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Lorena Canals
Detský vankúšik Lazy Snail
Bavlnený, biely/hnedý, 10x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Jolly
2 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, biely, 38x24 cm
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Curver
Pojazdný regál Infinity
Plastový, biely/sivý, šírka 29,5 cm, výška 65,5 cm, hĺbka 36 cm
(39)
Na sklade
39,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na jednolôžko, na patentku, mušelínové, ružové, 140x200 cm
(4)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Calla
S automatickým zatváraním, 34,5 x 46 cm, plastová, biela
(37)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kožušina Fox
Syntetická, tmavohnedá, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Dekoračný vankúš Ornamentia
Bavlnený, s vianočným motívom, béžový, s odnímateľným poťahom, 35x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Illustrated Autumn
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 80 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Kovový, 11x13 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Roba
Detský stan Paw Patrol
Modrý, 75x120 cm, výška 75 cm
(6)
Na sklade
39,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/v zlatej farbe, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
251
252
253
...
522
Načítať viac