Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 631 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Green Gate
Svietnik
Porcelánový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Serie LED
Tmavozelená, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 200 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Kobra
Kovová, 22x33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sunnylife
Nafukovací kruh Ring Disco
Ø 108 cm
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Župan Terry
Veľkosť XL/XXL, bavlnený, antracitový
(3)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Curve L Double Nupo
Z eko kože, 37x44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Župan Cappa
Veľkosť L, bavlnený, modrý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Household Pleasure
Poštová schránka
37x10,5 cm, výška 47,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
32,5x32,5 cm, výška 5,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Koberec Balinesia
Prateľný, syntetický, s prímesou bavlny, bouclé, bez vlasu, okrúhly, ø 120 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Pojazdný regál Franco
Kovový, lesklý, v striebornej farbe, šírka 36 cm, výška 64 cm, hĺbka 25 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Svetelná reťaz Aurora
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 30 m
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rayen
Ochranná plachta na motorku
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Princess Hyazin – Alfons Mucha
40x60 cm, reprodukcia, na plátne
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , keramický, s odtokovým otvorom, ø 25,5 cm, výška 12 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 90 ml
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meri Meri
Detská kabelka Floppy Ear Bunny
Bavlnená
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Florence
60x40 cm, na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Crazy Love
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na patentku, obojstranné, bavlnené, s potlačou, čierne, 240x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Bambi
Syntetický, s nízkym vlasom, modrý/sivý, 80x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz London
40x60 cm, na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba S
Nástenný, oceľový, taupe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
Ideal Standard
Háčik Conca
Nástenný, kovový, antracitový
Na sklade
Posledný kúsok
39,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský kôš na hračky Bubbly
Látkový, svetloružový, ø 30x30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Nikou
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Puantiye
Na dvojlôžko, na gombíky, geometrické, biele/modré, 200x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Nákupná taška Cafe Creme
Ľanová
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Leopold Vienna
French press Otto
Objem 800 ml, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Trio
Stolová lampa Julieta
Čierna/béžová, látková, ø20x33 cm
(6)
Doručenie od 3. 11. 2026
39,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský kôš na hračky Mini Fred the Frog
Látkový, zelený, ø 15x15 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
39,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Villa Collection
Obal na kvetináč Calbe
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 22 cm, výška 22,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rojaplast
Podlahová konštrukcia Luke B
Kovová, 106x263 cm
Na sklade
39,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Difuzér Cloud
Elektrický, objem 400 ml, ø 17 cm, výška 20 cm
(2)
Doručenie od 20. 11. 2026
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Hrkálky v súprave Lily Pond
3 ks, vhodný vek 0+, BPA free, perte ručne/perte na 30 stupňov
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia York
Sivá, kovová, LED, na baterky, s časovačom, 21x9,5x12 cm
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Roba
Maňušky v súprave
6 ks, látkové, perte ručne, vhodný vek 3+
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
6,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Dekoratívne tácky v súprave
2 ks, kovové, ø 25 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Difuzér Noru
S vôňou bergamotu/s vôňou živice, objem 400 ml, výška 12 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 125x150 cm
(6)
Doručenie od 30. 10. 2026
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Lorena Canals
Detský vankúšik Boletus
Bavlnený, biely/hnedý, 25x25 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
39,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 2 ks
Blomus
Šálky v súprave Makoto Steel
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na espresso/dvojstenné, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
19,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Cool Retro Cap
Nástenné, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,96 €
s kódom
39,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
PT LIVING
Váza Marshmallow
Keramická, biela/ružová, ø 13,5 cm, výška 23 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
33,96 €
s kódom
39,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SP TREND
Garniža Koule
Roztiahnuteľná/dvojitá, kovová, biela, 200 - 350 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér do skrine
Závesný, kovový, čierny, 59x14 cm, výška 151 cm
(20)
Na sklade
33,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
252
253
254
...
521
Načítať viac