Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 196 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Compactor
Vešiak
Bambusový, v prírodnej farbe, ø 48 cm, výška 177 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Kôš na bielizeň Passo
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, 60 l
(4)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Universalo
So štetkou, oceľový, sivý, 20x23 cm, výška 62,5 cm
(378)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Pine Cones
4 ks, s abstraktným vzorom, 55x55 cm
(69)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Knižnica Cube
Z MDF, povrchová úprava: laminovanie, biela, šírka 30 cm, výška 106 cm, hĺbka 24 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská stolička Marle
Sivá, výška sedadla 27,5 cm, nosnosť 40 kg
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Premium
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
(88)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Glim
Biele/v prírodnej farbe, z masívneho dreva, ø11x124 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Vinson
Kovový, čierny, ø 50 cm, výška 181 cm
(27)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, 56x47,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Joy
Nástenné, ø 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Loop
Roztiahnuteľná, oceľová, matne čierna, 107 - 305 cm
(5)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Prehistoric Dinosaurs
2 ks, závesný systém tyč, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Odkvapkávač
Dvojposchodový, kovový, v zlatej farbe, 37x23 cm
(39)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
PT LIVING
Polica Riqueza Tres
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, sivá, šírka 60 cm, výška 42 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Maximex
Anatomický vankúš
S výplňou z pamäťovej peny, s odnímateľným poťahom, 36x60 cm
(18)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dózy v súprave Maynard
3 ks, na potraviny, keramické, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEGO®
Detský organizér na hračky Storage
Plastový, tmavomodrý, 35x33x38 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na oblečenie
Teleskopický/pojazdný, kovový, v striebornej farbe, 80x43 cm, výška 152 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Last Christmas
30 str.
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Šatníková skriňa Balance
Na kolieskach, látková, béžová, šírka 75 cm, výška 160 cm, hĺbka 50 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Kalune Design
Polica Laura
Poschodová/rohová, v dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 22 cm, výška 117 cm, hĺbka 22 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Chlebník Online
Plastový, biely, 23,5x42 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Wedding 2-pack - One Love
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrniec ANETT
Na cestoviny, s pokrievkou, nerezový, 6 l, ø 22 cm, na indukčný varič
(7)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Organizéry na topánky v súprave ShoeCase
2 ks, plastové, sivé, 37,5x28 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Majsa
Mramorová, 18x38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Ombre Rainbow Clouds
2 ks, závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, ružový/fialový, 168x183 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Comallo
S prímesou vlny, zelený, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Stolička Badia
V prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 100 kg
(35)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, modrá, plastová
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Holm
Súprava panvíc s odnímateľnou rukoväťou
2 ks, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
FABINI
Kastról Mattia 3.0
Na pečenie, s pokrievkou, liatinový, 2 l, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Cocktail Wonderlust
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, svetlosivý, 80x150 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Flower
5 ks, ružová/krémovobiela
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená/biela
(12)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Clarence Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 168x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-10 %
Cam Cam Copenhagen
Detská obliečka Dreamland
Do postieľky, na zips, slonovinová, z bio bavlny, 100x140 cm
(1)
Na sklade
59 €
66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Plachta Linen Tales for Bonami
Napínacia, na jednolôžko, s prímesou ľanu, biela, 90x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Casa Selección
Koše na bielizeň v súprave
2 ks, látkové, sivé/béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sedadlo do vane Secura
Kovové/plastové, biele, s protišmykom, výška 18 cm, nosnosť 120 kg
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Zen
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý/krémovobiely, 80x150 cm
(8)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Skulls
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, tmavosivý, 168x183 cm
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Black Edition
3 ks, vákuové, plastové, čierne, 65x45x27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
19,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Šejker s príslušenstvom Aurora
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Odpadkový kôš Trio
Na triedený odpad/pedálový, plastový, čierny, 17+17+6 l
(35)
Na sklade
59 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Masami
Servírovacia, kameninová, biela/béžová
(1)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Deka
Žltá/hnedá, 127x185 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
301
302
303
...
523
Načítať viac