Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 428 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Pictura
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava nožov Leura
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: keramika
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fischer & Honsel
Žiarovka Standard
E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Eco Classic Comfort
Tmavomodrý, 2 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Termoska Termo
1,2 l, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detské prestieranie
Silikónové, 49x27 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
WC kefa Cleany
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavosivá, 8x13 cm, výška 47 cm
(27)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Konektory pre modulárne diely v súprave Grow
Tmavosivé, 4,5x27,5 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlnená, tyrkysovomodrá, 100x180 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá papraď
Výška 45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Myrtle
Ø 20 cm, výška 100 cm
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Delicia
Umývateľný, s PVC vrstvou, s potlačou, sivý/béžový, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Guyana
Umývateľný, s PVC vrstvou, zelený, 140x240 cm
(3)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Vankúš Carbon
Na spanie, 60x60 cm
(12)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná figúrka Chris
Polyresinová, výška 14,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Squirrel
Plastová, výška 18 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Firework
Čierne, kovové, LED, so solárnym panelom, IP44, ø26x50 cm
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave Star
9 ks, kovové
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Eucalyptus
Na baterky, kovová/látková, zelená, šírka 30 cm, dĺžka 2 cm, výška 90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Universal
Koberec Sprinty Tropical
Syntetický, s nízkym vlasom, zelený, 52x100 cm
(10)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Sherlock
Čiern-obiela
(4)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Sherlock
Antracitová
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Prídavná polička FlexiSpace
Závesná, plastová, 24x29 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Detská obliečka Christmas Tartan Teddy Bear
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, červená/tmavozelená, s vianočným motívom, 120x150 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detský koberec Strawberry
Bavlnený, červený, 60x52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Poťah Lounge
Na kreslo, ochranný, 165 cm, červený
(5)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(12)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Oweld
2 ks, čierne/béžové, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Gamer
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, čierne/modré, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, čierna/béžová, 140x240 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Flame
Na baterky, kovový/plastový, čierny/béžový, 8,5x10 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Zig Zag
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, šírka 21 cm, výška 8,5 cm, hĺbka 25 cm
(4)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Kovový, čierny, 43x23,5 cm
(93)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vešiak na dvere Nostalgia
Kovový, čierny, šírka 37 cm, výška 18 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Závesný kábel Ute
250 cm, E27
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Mira 1451
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, čierny/hnedý, ø 80 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Mira 1453
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, čierny/hnedý, ø 80 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Plastová/sklenená/bambusová, so zrkadlom, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Žehliaca doska
Na rukávy, biela/sivá, 52x11 cm
(81)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bloomingville
Šálky v súprave Hezha
2 ks, keramické, na espresso, modré/krémovobiele, 55 ml
(21)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, 50x75 cm
(5)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Vankúš Quilted Comfort Embossed
2 ks, na spanie, 74x48 cm
(10)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Granny
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, červené
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Granny
2 ks, kameninové, červené, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Mabile
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
18,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský tanier Enkei
Silikónový, béžový, 17x21,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
15,19 €
s kódom
18,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský hrnček Enkei
Silikónový, hnedý
Na sklade
15,19 €
s kódom
18,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
138
139
140
...
527
Načítať viac