Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 434 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Mabile
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
18,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský tanier Enkei
Silikónový, béžový, 17x21,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
15,19 €
s kódom
18,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský hrnček Enkei
Silikónový, hnedý
Na sklade
15,19 €
s kódom
18,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Uterák Gobo
Froté, bavlnený, v levanduľovej farbe/krémovobiely, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Poterie
Hlboký , kameninový, hnedý
(2)
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Cukornička Sablo
Keramická, svetlosivá/béžová, objem 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Palloa
Kovový
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, krémovobiela, 210 ml
(1)
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tescoma
Naberačka President
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
19 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na vankúš Oba
Z bavlneného saténu, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Tescoma
Plechy v súprave Compact
4 ks, maximálna teplota 220 °C
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Sviečka Fraga: Sandalwood and Myrh
Vonná, sójová, s vôňou santalového dreva/s vôňou myrhy, doba horenia 24 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(18)
Na sklade
19 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Kameninová, tmavohnedá, 870 ml
Na sklade
Posledný kúsok
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Tescoma
Strúhadlo President
Univerzálne
Na sklade
Posledné kúsky
19 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Senara
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 45x45 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Macie
2 ks, bavlnené, pruhované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Raylo
2 ks, štruktúrované, 50x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šalátový príbor Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Clyde Loto
Syntetický, bez vlasu, sivý, 63x120 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,27 €
s kódom
19,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Bresso
Z recyklovanej bavlny, modrá, 130x160 cm
Na sklade
15,29 €
s kódom
19,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Podložka pod hrniec Stretch
Silikónová, 5x50 cm
(90)
Na sklade
19,14 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, dezertné, ø 20 cm, kameninové
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Candice
2 ks, kameninové, 264 ml
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Sekáčik, dĺžka čepele 18 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
19,24 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Kúpeľňový organizér Viva
Na kozmetiku, béžový, 17x10 cm, výška 12 cm
(26)
Na sklade
19,25 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Stojan na zubné kefky Duo Steel
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12x18 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,26 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Fluffy
Syntetický, shaggy, biely, 60x110 cm
(94)
Na sklade
Posledné kúsky
15,42 €
s kódom
19,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 20 cm, dĺžka 20 cm
Na sklade
15,42 €
s kódom
19,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšové hračky v súprave Micromallows 4Pack
4 ks, vhodný vek 3+, perte ručne, výška 6 cm, dĺžka 4,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,42 €
s kódom
19,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stojan na víno
Nástenný, kovový, počet fliaš 6
(271)
Na sklade
15,42 €
s kódom
19,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka White Tiger
Na jednolôžko, na zips, biela/sivá, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,44 €
s kódom
19,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, biele/modré
(10)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Hendi
Podnos s vekom
30x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,39 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Detská lampička Control
Modrá, plastová, do zásuvky, 23x8,5x18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,51 €
s kódom
19,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas Conifer
Kartónový
(4)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Northern Lights
Kartónový
(5)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Kožušina
Syntetická, antracitová, 50x85 cm
(3)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Skladací servírovací podnos
50x30 cm, servírovací/do postele, bambusový
(32)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Stojan na toaletný papier Clean
Bambusový, v prírodnej farbe, ø 15 cm, výška 46 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Universal
Behúň Ricci Loop
Syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Universal
Behúň Ricci Telesas
Syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Hilight
Detská lampička Pineapple
Biela, plastová, na baterky, 13x8,5x29,5 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Crystal Snowman
Na baterky, závesná, plastová, biela, šírka 10 cm, dĺžka 25 cm, výška 26 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záclona
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s abstraktným vzorom, biela, 140x245 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Držiak na toaletný papier
Nástenný/s poličkou, plastový, biely, 16x11 cm, výška 20 cm
(20)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
139
140
141
...
527
Načítať viac