Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 414 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Rayen
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
(2)
Na sklade
15,69 €
s kódom
19,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Garth
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
(2)
Na sklade
15,69 €
s kódom
19,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Shaun
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
Na sklade
15,69 €
s kódom
19,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Zerdan
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
(1)
Na sklade
15,69 €
s kódom
19,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Clyde Cast
Syntetický, bez vlasu, sivý, 63x120 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,69 €
s kódom
19,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Bambusa
Bambusový, v prírodnej farbe, 220 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
15,70 €
s kódom
19,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Cat
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový, ø 100 cm
(16)
Doručenie od 14. 10. 2026
15,71 €
s kódom
19,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Koberec Terrain
Syntetický, s nízkym vlasom, modrý/béžový, 80x120 cm
(23)
Na sklade
15,71 €
s kódom
19,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Hanse Home
Rohožka Crossings
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 45x75 cm
(12)
Na sklade
15,71 €
s kódom
19,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Rohožka Striped
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 45x75 cm
(10)
Na sklade
15,71 €
s kódom
19,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Koberec Terrain Designer Sand
Syntetický, s nízkym vlasom, sivobéžový, 80x120 cm
(5)
Na sklade
15,71 €
s kódom
19,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Clyde Paru
Syntetický, bez vlasu, sivý, 76x150 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,64 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Hanse Home
Koberec Terrain Designer Sand
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý/béžový, 80x120 cm
(5)
Na sklade
15,71 €
s kódom
19,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Black Edition
3 ks, vákuové, plastové, čierne, 65x45x27 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
19,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Filipa
Béžová, 130x160 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Frello
Z recyklovanej bavlny, oranžová, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Lena Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 18x23,5 cm, výška 11 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Celian
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14,5 cm, výška 25,5 cm
(3)
Na sklade
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Podložka pod hrniec Tower
Silikónová, 15x15 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
s kódom
19,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bitz
Tanier Gastro White/Green
Ø 27 cm, kameninový, biely/zelený
Na sklade
19,72 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097512
Sklenená, ø 24 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Téglik na zubné kefky Senda
Drevený, v prírodnej farbe, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Signe
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Soľnička a korenička Hammershøi
Porcelánová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Záhradné sošky v súprave
4 ks, polyresinové
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Téglik na zubné kefky Nova
Kameninový, biely, ø 8 cm, výška 10 cm
(74)
Na sklade
15,81 €
s kódom
19,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Pergole
Keramický, krémovobiely, ø 7 cm, výška 9 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
15,83 €
s kódom
19,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na bábovku
ø 26,5 cm, oceľ
Na sklade
Posledné kúsky
19,85 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Rajnica Brava
Nerezová, 500 ml, ø 12 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
19,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Gardinia
Roleta Plisé Verona Termo
Antracitová, 42,5x150 cm
(1)
Doručenie od 9. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Villata
Z polyresínu, antracitová
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Alisan
2 ks, prateľné, antracitové, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Maska na spanie
Biela/zelená/ružová
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Somerset
Bavlnená, taupe
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Black Tree
S kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Brisa
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 70 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, biela, 150x200 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Linella
Na dvojlôžko, biela, 140x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Alnäs
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 55 cm, šírka 13 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 14 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 70 - 115 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carla
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 11 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Duchesse
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, biela, 140x48 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Na baterky, závesná, sklenená, biela, ø 5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
143
144
145
...
526
Načítať viac