Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 599 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Butter Kings
Prestieranie Christmas Deco
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Prestieranie Delicate Green
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Behúň na stôl Christmas Ride
Bavlnený, s vianočným motívom, 40x140 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 40x25x42 cm
(47)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, vínovočervené, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Vintage Surf
Zamatová, s potlačou, 100x180 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Vitamin Sea
Zamatová, s potlačou, 100x180 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Zapekacia misa
20x32,5 cm, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Terraza
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, zelená, 140x280 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Tiles
Silikónové, geometrické, 33x48 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v terakotovej farbe, 140x183 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Esquisse
Závesný systém tyč, geometrický, v medenej farbe, 140x280 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 22 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box Head Girl S
Plastový, žltý, ø 16 cm, výška 19 cm
(91)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aratorp
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 45 cm, šírka 21 cm
(2)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Pavia
Bez vŕtania, Static-Loc, oceľová, čierna
(66)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Pavia
Bez vŕtania/rohová, Static-Loc, oceľová, čierna
(31)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Asterix
Do zásuvky, stolová, kovová, čierna, šírka 49 cm, dĺžka 49 cm, výška 49 cm
(2)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Flor Extrana
Čierna/krémovobiela, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, čierne/béžové, 135x200 cm
(13)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Candellux Lighting
Nástenné svietidlo Marinen
Čierno-biele, sklenené, 13x20x24 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pavia
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, biely/čierny, 200 ml, 9,5x6,5 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Cabana
Závesný systém tyč, čierno-biely, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Candy
Plastový, čierny, 2,442 l
(92)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Napájací kábel Connecta
500 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 10x15 cm, výška 20 cm
(24)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Epic Pet
V prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Moulin Roty
Ťahacia hračka Panther
Drevená/kovová/látková/plastová, vhodný vek 10m+
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Reina
Ø 8 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,56 €
s kódom
21,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Organizér do chladničky FridgeStore
Otočný, výška 4 cm
(20)
Na sklade
21,96 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Háčik Nami
Nástenný, kovový, hnedý
Doručenie od 2. 11. 2026
17,58 €
s kódom
21,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Veil
Plastový, čierny, 16x10 cm, výška 9 cm
(37)
Na sklade
17,58 €
s kódom
21,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské hrnčeky v súprave Kappu
2 ks, silikónové, svetlomodré/svetlohnedé
Na sklade
Posledné kúsky
17,59 €
s kódom
21,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská girlanda Moni
Dĺžka 220 cm, bavlnená
Na sklade
Posledné kúsky
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Hryzadlo Billy Dino
Vhodný vek 0+
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Hryzadlo Theo DIno
Vhodný vek 0+
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Nádobka na mydlo Sono
Keramická, krémovobiela, 10x13 cm, výška 2 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Bird
2 ks, závesný systém tyč, modré, 117x137 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Tescoma
Palička na mäso President
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
22 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, biele, 32x24 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské prestieranie Mushroom
Silikónové, 43x35,5 cm
Na sklade
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Regál na víno Chianti
Kovový, sivý, počet fliaš 30, sivý, šírka 50 cm, výška 68 cm, hĺbka 26 cm
(102)
Na sklade
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
500 ml, sklenená, svetlosivá
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Súprava na olej a ocot Alinjo
2 ks, 150 ml, sklenená
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na topánky Derby
Kovový, čierny, počet párov topánok 4 , šírka 52 cm, výška 27 cm, hĺbka 18 cm
(18)
Na sklade
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Bambusa
Nástenný/s poličkou, Turbo-loc, bambusový, v prírodnej farbe, 10,5x18,5 cm, výška 14 cm
(183)
Na sklade
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
162
163
164
...
526
Načítať viac