Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 811 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Bambusa
So štetkou, oceľový, čierny/v prírodnej farbe, 18x18 cm, výška 72,5 cm
(41)
Na sklade
49 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Detský koberec Wild Forest
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, žltý/biely, ø 100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
49 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 2 ks
Light & Living
Sošky v súprave Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Breeze
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(11)
Na sklade
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Crystal
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Sail
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon Dahlia
Kovový, 47x47 cm, výška 30 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Art Deco Pearl
2 ks, dimout, závesný systém tyč, s ornamentmi, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
OYOY Mini
Detské nástenné svietidlo Rainbow
Krémovobiele, silikónové, LED, do zásuvky, 24x6x19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Trio Ecori
Látkový, čierny, 3x35 l
(39)
Na sklade
49,99 €
Do košíka
Do košíka
Salt&Pepper
Príbor Aura
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
50 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Príbor Mirror
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Dekoračný vankúš Handloom
Bavlnený, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 50x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Brandani
Svetelná dekorácia
Biela, porcelánová, LED, do zásuvky, 17x14x34 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Candellux Lighting
Stropné svietidlo Sunny
Biele, z akrylátového skla , LED, prisadené , 38x38x6 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
Candellux Lighting
Stropné svietidlo Victus
Biele, z akrylátového skla , LED, prisadené , 38x38x7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
Good Morning
Obliečky Kate
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s kvetinovým vzorom, biele, 140x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, biele, 750 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Printworks
Dezertné vidličky v súprave The Essentials Cake Tools
Pre 6 osôb, antikoro, biele
Na sklade
50 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Speranza
Biela/hnedá, papierová, do zásuvky, ø50x18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Blok na nože Noblesse
Drevený, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Gingko
Reproduktor Tumbler
Bluetooth, bezdrôtový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Misa Asimi
Na ovocie, sklenená, béžová, ø 38,5 cm
(1)
Na sklade
50 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Solange
3-dielna, zamatová, béžová, 220x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, béžový, 220x240 cm
(42)
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Obľúbené
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Tilos
Syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 80x150 cm
(27)
Doručenie od 21. 10. 2026
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Novinka
Umbra
Nástenný vešiak Saloon
Oceľový, béžový/v prírodnej farbe, šírka 43 cm, výška 14 cm, hĺbka 2 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Navajo Fleece
V prírodnej farbe, 240x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Dekoratívne tácky v súprave Pepe
2 ks, 25x80 cm
Na sklade
50 €
Do košíka
Do košíka
Moulin Roty
Detský batoh Alphonse
Bavlnený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský vankúšik Cathy the Carrot
Bavlnený, oranžový, 25x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský vankúšik Ramona the Radish
Bavlnený, ružový, 30x30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský vankúšik Star
Ružový, 54x54 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Džbán Deana
Keramický, 900 ml
Na sklade
50 €
Do košíka
Do košíka
Bonami
Darčekový poukaz
50€, elektronický
(54)
Na sklade
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Printworks
Fotoalbum Life in Pictures
30 str.
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Printworks
Fotoalbum Moments that Matters the Most
30 str.
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Hübsch
Váza Frosted
Ručne vyrobená, sklenená, hnedá, ø 14 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Tienidlo Farol
Hnedé, látkové, ø20x28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Esschert Design
Nástenný vešiak
Kovový, hnedý, šírka 12 cm, výška 20 cm, hĺbka 63,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Dóza Stefano
Na potraviny, kameninová, červená
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Váza Dimona
Kameninová, v striebornej farbe, ø 15 cm, výška 23 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
50 €
Do košíka
Do košíka
Brandani
Tanier Alhambra
Servírovací, ø 30 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Stelton
Ohrievač na čajovú konvicu Theo
Čierny, kameninový
Doručenie od 19. 10. 2026
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Hübsch
Organizér Elo
Na dokumenty, kartónový, 16x33 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Villa Altachiara
Misa Taormina
Na šalát, keramická, ø 30 cm, objem 100 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
1
...
286
287
288
...
530
Načítať viac