Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 343 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Midnight Flight
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Tree
80x60 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Villa Collection
Váza Rost
Kameninová, tmavomodrá, ø 14 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 16 m
(17)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 42x25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Vákuový box na záhradné textílie Ecologik
117x67 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Váza Young Lady
Porcelánová, biela, 10x14 cm, výška 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Astera
S automatickým zatváraním, 38 x 45 cm, plastová, biela/sivá, s potlačou
(171)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Zarážka do dverí Stop
Kovová, antracitová, ø 9 cm, výška 4,5 cm
(5)
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Oxana
2 ks, kamenné
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Alvin
Vonkajší, ø 35 cm, výška 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Squid Lighting
Závesné svietidlo Cota
Biele/čierne/v zlatej farbe, z opálového skla, IP40, ø15x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová polička Rim
Nástenná, hliníková, čierna
(6)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Morsø
Váza River
Porcelánová, čierna, ø 11 cm, výška 16 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Trio
Stropné svietidlo Julieta
Čierne/béžové, kovové, ø30x22 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
55 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, čierny, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Cosenza
So štetkou, oceľový, čierny, 17,5x32,5 cm, výška 72 cm
(21)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Thin Black Stripes
Ľanová, pruhovaná, 70x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Dekoračný vankúš Poppy
Žltý, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Tácka Inka
Ø 20 cm , servírovacia, drevená
Na sklade
46,74 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Cukornička Toppu
Kameninová, čiern-obiela
Na sklade
Posledné kúsky
46,74 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, ø 27 cm, terakotové, svetložlté
Doručenie od 19. 10. 2026
46,74 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Dekoračný vankúš Evelin
Bavlnený/s prímesou viskózy, s vianočným motívom, tmavozelený/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,66 €
s kódom
54,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Selection
Mlynček a dosky v súprave Rustic
3 ks, servírovací, drevený
Na sklade
46,49 €
s kódom
54,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meri Meri
Adventný kalendár Festive Village
Drevený, 15x23x10 cm
(2)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meri Meri
Adventný kalendár Marching Band
Drevený, 15x23x10 cm
(1)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Fusion Wok Set
Z nehrdzavejúcej ocele, 3 ks
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská stolička
Biela, výška sedadla 31 cm, nosnosť 60 kg
Doručenie od 4. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, biela, 185x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Furny Home
Polica Corner
Poschodová/rohová, matná, biela, šírka 25 cm, výška 105 cm, hĺbka 25 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Family
S automatickým zatváraním, 36,5 x 40,5 cm, plastová, biela
(18)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Fleur Matelassé
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, žakárové, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Kúpeľňové poličky EasyStore
2 ks, bez vŕtania/rohové, plastové, biele
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Eliot
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, obojstranné, z bavlneného perkálu, s abstraktným vzorom, biele/béžové, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Linora
3 ks, dezertné, ø 22 cm, kameninové, biele/modré
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Stropné svietidlo Solum
Biele/v prírodnej farbe, z masívneho dreva, ø12x19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Džbán Kylie
Keramický, biely, 700 ml
(2)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse City
Na čajovú sviečku, keramický
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Prepravka Vintage
Pre mačku, plastová, biela, 51x38 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
54 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Melody
Hliníkový, biely/v prírodnej farbe, šírka 43 cm, výška 13 cm, hĺbka 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Square
Digitálny, 5x15 cm, výška 10 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Cream
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, béžový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Floral Toile
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, béžové, 230x220 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, 3x43 l
(75)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Vankúš k modulárnej pohovke Martina
Béžový, šírka 55 cm
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Euromant
Deka Arizona
Sivá, 140x180 cm
(2)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
246
247
248
...
517
Načítať viac