Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 362 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Artevasi
Obal na kvetináč Fortuna
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
32,5x42 cm, servírovacia, korková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička
Kovová, biela, 23x45 cm, výška 45 cm
(453)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Regál na víno Wren
Kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 12, v zlatej farbe, šírka 30 cm, výška 71 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Lacey
Na polievku, kameninová, krémovobiela, 1,3 l, ø 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Atle
Biely, z borovicového dreva, do zásuvky, 55,5x4,5x27 cm
(14)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Agne
Biely, z masívneho dreva, do zásuvky, 31,5x8x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenka World Map
Magnetická, 50x50 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Badi
Keramická, matne čierna
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Euromant
Deka Linen
S prímesou bavlny, modrá, 140x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Euromant
Deka Linen
S prímesou bavlny, modrá, 140x180 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
S vedierkom
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Dekoratívna tácka Savi
Mramorová, 14x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Soška Nason
Mramorová, 18x18 cm, výška 12,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Naparovacia podložka na žehlenie Linn
Látková, svetlosivá, 1x40 cm, výška 93 cm
(9)
Doručenie od 23. 10. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na topánky Hero
Kovový, teleskopický, čierny, počet párov topánok 16 , šírka 115 cm, výška 68 cm, hĺbka 23 cm
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Nástenné svietidlo Vige
V prírodnej farbe, z masívneho dreva, 12x12x14 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Geese
Zrkadlo
Nástenné, s dreveným rámom, 22x62 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na plátne
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Jable
Oceľový, béžový, ø 45 cm, výška 50 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 30 m
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Ochranný obal na záhradný nábytok Grow
100x100 cm, výška 68 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
55 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Blomus
Ochranný obal na záhradný nábytok Stay
190x120 cm, výška 25 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
55 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Curver
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, v striebornej farbe, 50 l
(35)
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Koberec Shira
Jutový, bouclé, bez vlasu, so strapcami, okrúhly, biely/v prírodnej farbe, ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
30x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Mini
Plyšová hračka Dora & Bab
Výška 31 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Mini
Plyšová hračka Ling Ling Panda
Vhodný vek 0+, výška 32 cm, dĺžka 16 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Delicate Ornaments
5 ks, modrá
(13)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Long Leaves
5 ks
(6)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Komponent - polica Daily
2 ks, z drevotriesky, matný, sivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Behúň Cook & Clean
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, sivý, 50x150 cm
(56)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rotho
Kúpeľňový regál Country
Plastový, sivý, šírka 32,5 cm, výška 71 cm, hĺbka 37,5 cm, na kolieskach
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
55 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Lampáš Bondi
2 ks, sklenený, ø 14,5 cm, výška 31,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na uteráky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 42x20 cm, výška 81 cm
(61)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Lioni
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 50x37 cm, výška 76 cm
(113)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Stolt
V striebornej farbe, kovová, LED, do zásuvky, IP44, 40x18x121 cm
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Missy
4 ks, na polievku, kameninové, svetlohnedé, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detský puf Lil Sofa
Zamatový, svetloružový, šírka 30 cm, hĺbka 27 cm, výška 24 cm, váha 2,5 kg
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
WC kefa Nova
Porcelánová, svetlosivá, ø 10 cm, výška 37 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
(11)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Abstract Shapes
5 ks
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Pippa
Veľkosť S/M, mikroplyšový, taupe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gold Ginkgo
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
245
246
247
...
517
Načítať viac