Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 821 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Hanse Home
Behúň Its Time for Espresso
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý, 50x150 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
22,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Songbird
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, svetlozelené, 135x200 cm
(12)
Na sklade
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
súprava 20 ks
Obľúbené
Wenko
Samolepky na vešiaky v súprave
20 ks, silikónové, biele/sivé, dĺžka 5 cm, výška 2 mm
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
11,40 €
0,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
Wenko
Skrinka na topánky Loft
S lavicou, v dekore exotického dreva, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, počet párov topánok 10 , šírka 103 cm, výška 48 cm, hĺbka 30 cm
(63)
Na sklade
139 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kúpeľňový organizér Allegre
V prírodnej farbe, 28x14 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,90 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Zrkadlo Loft Two-Tone
Nástenné, 60x150 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
165 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
House Nordic
Konferenčný stolík Venezia
So sklenenou doskou, čierny, ø 70 cm, výška 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá/fialová, bavlnená, 140x200 cm
(27)
Na sklade
36,88 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Mouton
Z umelej kožušiny, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stierka s držiakom Bambusa
Turbo-loc, čierna/v prírodnej farbe, dĺžka 24 cm
(21)
Na sklade
14,28 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 48 ks
Printworks
Fotorožky v súprave
Na sklade
9,29 €
0,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Hanse Home
Koberec Band
Syntetický, s nízkym vlasom, zelený, 160x230 cm
(23)
Na sklade
93 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
Roba
Detský vankúšik Style
Plyšový, ružový, 32x28 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Germania
Skrinka Ameca
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 110 cm, výška 57 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
390 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 2 ks
Light & Living
Sošky v súprave Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Na sklade
12,90 €
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Detský hrací koberec Happy Jumps
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, krémovobiely, ø 120 cm
(9)
Na sklade
69 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Obľúbené
Rex London
Detské tetovanie Beware of the Pirates
Vhodný vek 3+
(44)
Na sklade
5,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Príbor Lite
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Orion
Odpadkové koše v súprave
3 ks, na triedený odpad, plastové, čierne, 3x22 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Nástenné svietidlo Brastad
Biele/čierne, sklenené, IP44, 40x11,5x9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
70 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Rohožka
Z kokosového vlákna, 40x60 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Maximex
Kryty na sporák v súprave Wooden
2 ks, z tvrdeného skla, v prírodnej farbe, so vzorom dreva, 30x52 cm
(9)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Nils
Menčestrový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
súprava 6 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Star
6 ks, papierové, ø 30 cm
(4)
Na sklade
22,40 €
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Wenko
Odpadkový kôš
Vstavaný, z pochrómovanej ocele, sivý, 12 l
(203)
Na sklade
Posledné kúsky
43 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35 €
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
21,15 €
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Čierny, 60x60 cm
(41)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
6,90 €
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 46 cm, výška 169 cm
(52)
Na sklade
58 €
Do košíka
Do košíka
Good Morning
Detská obliečka Robo
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá/béžová, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Agnella
Koberec Morphic
Vlnený, s nízkym vlasom, svetlosivý, 160x230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
664 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed duplo
Látkový, sivý, 71 l
Na sklade
Posledný kúsok
25,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 165 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
733 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Esschert Design
Zarážka do dverí
Kovová, sivá, 15x6,5 cm, výška 9 cm
(108)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, sivé, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(10)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Casa Selección
Stojan na kvety
Kovový, 38x19 cm, výška 65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
83 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečenie Latte
29 x 9 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Odpadkový kôš Touch Bin
Dotykový, oceľový, béžový, 30 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
127 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mauro Ferretti
Lavica Paris
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, taupe, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
390 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Téglik na zubné kefky Elenei
Mramorový, tmavozelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
13,75 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Čierny, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Artchic
Bavlnený, modrý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(11)
Na sklade
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Podložka pod hrniec Tower
Silikónová, 15x15 cm
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
19,76 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, biela/sivá, s protišmykom, výška 57,5 cm, nosnosť 120 kg
(65)
Na sklade
72 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Obracačka Nover
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
16,60 €
Do košíka
Do košíka
1
...
112
113
114
...
530
Načítať viac