Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 767 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Brabantia
Desiatový box Make & Take
1,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe
(5)
Na sklade
22,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Cirana
V prírodnej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Printworks
Príslušenstvo k vínu The Essentials Wine Tools
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
Keter
Skriňa do dielne Split
Plastová, 39x68 cm, výška 85 cm
(10)
Na sklade
78 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkym vlasom, fialový, 120x170 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, v zlatej farbe, šírka 80 cm, výška 45 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
Do košíka
Do košíka
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, šalviová zelená, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Costa Nova
Hrnček Alentejo
320 ml, keramický, tyrkysovomodrý
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
12,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
5,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(22)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Love Story
Cestovná fľaša pre psov Travel
Sivá
(11)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Váza Check
Ručne maľovaná, sklenená, modrá/krémovobiela, ø 20 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
Matthew Williamson
Obliečky Paradise Parrot
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, zelené/modré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Duo
Plastový, sivý, 10x21 cm, výška 12,5 cm
(4)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
Hanse Home
Behúň Elegance
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, čierny, 50x150 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
Bystag
Mapa Silhouette
Nástenná, 170x85 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
166 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Zrkadlo Jersey
Nástenné, 35x80 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania/rohová, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(4)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Interiérová vôňa Tuoksu Cashmere
S vôňou pižma/s vôňou jazmínu/s vôňou gardénie/s vôňou kašmíru, 100 ml
(1)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
Obľúbené
Vileda
Mop 1.2 Spray Max
(104)
Na sklade
23,67 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Wenko
Misky v súprave Elo
4 ks, servírovacie, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,90 €
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská plachta Lilo and Stitch
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, svetloružová, 90x200 cm
(10)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Haden
Kávovar Black & Copper
Čierny/v medenej farbe, na filtrovanú kávu, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,8 l, príkon 900 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
LEGO®
Skladacia hračka Wood
Drevená
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
99 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Aruba
Syntetický, bez vlasu, sivý, 120x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Kähler Design
Misa Hammershøi
Na šalát, porcelánová, biela, ø 30 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
81 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Kanva na zalievanie
Plastová, 10 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vitaus
Koberec Zellner
Prateľný, syntetický, bez vlasu, čierny/sivý, 80x150 cm
(304)
Na sklade
Posledné kúsky
34,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač na topánky Vario
Sivý
(273)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Behúň Tierra
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 80x300 cm
Na sklade
Posledný kúsok
67 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Orion
Príborník do zásuvky
Bambusový, v prírodnej farbe
(52)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierne, 14x18 cm
(5)
Na sklade
15,90 €
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Konzolový stolík Fera
Kovový, béžový, 35x85 cm, výška 80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
249 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
Obľúbené
Kähler Design
Kanvica na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, biela
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
98 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Metaltex
Kliešte na vyprážanie
Z nehrdzavejúcej ocele
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
7,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Yellow Vase
52x72 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
110 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
8,40 €
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
Obľúbené
UMAGE
Tienidlo Eos medium
Biele, z peria, ø45x30 cm
(71)
Na sklade
Posledné kúsky
197 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
Obľúbené
Curver
Pojazdný regál Infinity
Plastový, biely/sivý, šírka 29,5 cm, výška 65,5 cm, hĺbka 36 cm
(39)
Na sklade
39,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Parus
So štetkou, sivý/v striebornej farbe, 25,5x16,5 cm, výška 57 cm
(62)
Na sklade
24,36 €
Do košíka
Do košíka
Germania
Skrinka pod umývadlo Salinas
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela, šírka 60 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(7)
Na sklade
276 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
Bloomingville
Hrnček Begonia
440 ml, keramický, okrovožltý/biely
(4)
Na sklade
22,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Orion
Stojan na kuchynské náčinie Wooden
Drevený, v prírodnej farbe, 18,5x18,5 cm, výška 20 cm
(16)
Na sklade
21,90 €
Do košíka
Do košíka
Maximex
Žehliaca podložka Flowerage
Látková, 65x100 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 2 ks
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darren
2 ks, drevené, výška 38 cm
(6)
Na sklade
66 €
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, 3x43 l
(75)
Na sklade
51 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Zuiver
Stojacia lampa Tripod
Čierna/v prírodnej farbe, látková, ø50x157 cm
(36)
Na sklade
Posledný kúsok
273 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
117
118
119
...
528
Načítať viac