Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 682 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Long Leaf
Kovový, v zlatej farbe, šírka 65 cm, výška 43 cm, hĺbka 6 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
120 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Cats
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(63)
Na sklade
16,40 €
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Mason Cash
Odmerky v súprave In the Forest
4 ks, keramické
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
29,33 €
Do košíka
Do košíka
Roba
Mantinel do postieľky Seashells
Krémovobiely
(3)
Na sklade
45 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Universal
Koberec Keops
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 77x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Zone
Stierka Rim
Čierna, dĺžka 30 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Ladelle
Dóza Essentials
Na cibuľu a cesnak, keramická, antracitová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,40 €
Do košíka
Do košíka
Kalune Design
Knižnica Harmon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 127 cm, hĺbka 25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
159 €
Do košíka
Do košíka
Mauro Ferretti
Zrkadlo Arc
Nástenné, ø 80 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
134 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 18 cm, výška 22 cm
Na sklade
18 €
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, tmavozelený, ø 60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Obľúbené
Brandani
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Riccioli di Fata
Porcelánová
(128)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Organizér na nože Duo
Plastový, sivý
(5)
Na sklade
22,65 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Detská plachta Lost In Space
Napínacia, na jednolôžko, sivá, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
Sollux
Závesné svietidlo Filippo
Svetlosivé, betónové, ø28x128 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62 €
Do košíka
Do košíka
Wallity
Nástenná dekorácia Astrid
Kovová, výška 35 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
53 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
WOOOD
Vešiak Studio
Z brezového dreva, čierny, ø 45 cm, výška 178 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Behúň Windsor
Prateľný, syntetický, s prímesou recyklovaných vlákien, bez vlasu, zelený, 60x230 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Artevasi
Kvetináč Dóris
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 3 ks
Wenko
Misky v súprave Snack & Dip
3 ks, servírovacie, keramické, matne čierne, 300 ml
(8)
Na sklade
33,90 €
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Hodiny Stark
Nástenné, ø 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tiseco Home Studio
Kožušina Sheepskin
Syntetická, tmavosivá, 60x90 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Svietnik Gingerbread Lighthouse
Na čajovú sviečku, keramický
(14)
Na sklade
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Hodiny Sensu
Nástenné, ø 50 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
69 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
Obľúbené
simplehuman
Set držiaka a pohlcovačov pachov do odpadkového koša
3 ks, sivý
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Seaside
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stojan na topánky
Kovový, teleskopický, v striebornej farbe, počet párov topánok 10 , šírka 119 cm, výška 35 cm, hĺbka 23 cm
(622)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
7,40 €
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
FD
Koberec Soft
Syntetický, s nízkym vlasom, okrovožltý/sivý, 133x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Tescoma
Forma na bábovku Delicia
28,5 x 24,5 cm, keramika
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
47 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Woodland Squirrel
Sklenená, ručne vyrábaná, 4,5 cm
(5)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Canguro
Látkový, sivý, 65 l
(95)
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Bloomingville
Príbor Frea
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, čierny
(35)
Na sklade
Posledný kúsok
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Detská obliečka Hearts
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na gombíky, ružová, flanelová, 135x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Love
S prímesou ľanu, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Závesná, oceľová, čierna
(22)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
2 ks, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Linora
3 ks, kameninové, biele/modré, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Svietniky v súprave Nirela
2 ks, kovové
Na sklade
31,12 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home Luxury
Obliečky Maison Bloom
Na jednolôžko, s plachtou/6-dielne, na zips, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, krémovobiele, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
153 €
Do košíka
Do košíka
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Bali
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, biely/zelený, ø 200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
186 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 45x30 cm
(14)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Vitaus
Koberec Kahve
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, sivý/hnedý, ø 100 cm
(65)
Na sklade
Posledný kúsok
37,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, sivá, 275x275 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
súprava 3 ks
Obľúbené
Ambiance
Samolepky Herbs in Pot
3 ks, 3D, na stenu, 30x30 cm
(753)
Na sklade
Posledné kúsky
23,90 €
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch "Wave"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
36,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Ochranné košíky na pranie podprseniek v sade
2 ks, biele, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Na sklade
Posledné kúsky
9,90 €
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
128
129
130
...
526
Načítať viac