Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 880 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Bloomingville
Umelá vetvička Magnolia
Ø 37 cm, výška 125 cm
Na sklade
57 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Veniec Cedar
Vianočný, ø 50 cm
(5)
Na sklade
54 €
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Hodiny Grato Cuckoo
Kyvadlové/nástenné, výška 33 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Obľúbené
Esschert Design
Lapač hmyzu
Sklenený, 11,5x9 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
22,90 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Cocoon
Sivá, 10x95 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Opviq lights
Nástenné svietidlo Chicago
Čierne, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 40x56x20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
ONA
Tácky v súprave Piff
4 ks, textilné, ružové, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,40 €
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, v terakotovej farbe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,40 €
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Seersucker Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, sivé, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Kähler Design
Podnos na tortu Hammershøi
Biely, ø 30 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Larsson Geo
2 ks, bavlnené, možnosť prania, geometrické, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Pracovný stôl Bahamas
V dekore duba, 60x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
95 €
Do košíka
Do košíka
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Olivia
Z bavlny renforcé, sivá, 200x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
111 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Nádoba na kompostovateľný odpad Collect
Kovová, v striebornej farbe, 17x30 cm, výška 21 cm, 4 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Detská plachta Mermaid
Napínacia, na jednolôžko, s potlačou, ružová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
Hübsch
Konzolový stolík Folk
V prírodnej farbe, 35x35 cm, výška 70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
387 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Hodiny Concrete
Nástenné, výška 60 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Dakls
Vianočná ozdoba Angel
Textilná, 8 cm
(27)
Na sklade
5,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Džbán Luna
Keramický, modrý/krémovobiely, 1,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 7,5 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(31)
Na sklade
5,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Téglik na zubné kefky Aurora
Kameninový, biely/modrý, ø 7,5 cm, výška 11 cm
(8)
Na sklade
13,25 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Dávkovač mydla Terralba
Z polyresínu, béžový, 490 ml, 7x9 cm, výška 16 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,40 €
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Viaden
Pléd
Bavlnený, svetlosivý, 230x170 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Ženilkový, krémovobiely, šírka 52 cm, váha 1,5 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
Wenko
Téglik na zubné kefky Idro
Keramický, v zlatej farbe, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(8)
Na sklade
10,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Balance
Látkový, výška 15 cm
(48)
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenský stôl Dinex
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x90 cm, dĺžka po rozložení 166 cm
(1)
Na sklade
709 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Súprava nožov so stojanom Precioso
6 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
69 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Kôš na bielizeň
Kovový, biely, 60 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
120 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Uterák Diagonal
Froté, z bio bavlny, khaki, 50x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Joseph Joseph
Žehliaca podložka Swift
Látková, 47x90 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
51 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Plážová osuška Cherries
Bavlnená, s potlačou, ružová, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,90 €
Do košíka
Do košíka
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Edit Mud Vanilla
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 60x85 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
133 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (5)
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Air
Modrý, výška 150 cm
(47)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Emile Henry
Forma na chlieb
1 ks, ø 29,5 cm, keramika
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
115 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Square
Kovový, čierny, 17x17 cm, výška 45,5 cm
(48)
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 40 x 32 cm
(41)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Pantone
Hrnček Light Pink 182
475 ml, porcelánový, ružový
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
22,42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Novinka
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compact Express
6 ks
Na sklade
42 €
Do košíka
Do košíka
Roba
Zostava detského nábytku Paw Patrol
3 ks, modrá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
137 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Vialli Design
Kanvica na čaj Tulip
1 l, so sitkom, sklenená
(10)
Na sklade
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Forma na bábovku Flower
ø 23,5 cm, silikón
(134)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Háčik Luxy
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(15)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Panvica Grande smile
Na lievance, s nepriľnavým povrchom, ø 27 cm, na indukčný varič
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, ružové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Obľúbené
Maximex
Stupienok Secura
Plastový, biely/čierny, výška 22 cm, nosnosť 350 kg
(24)
Na sklade
19,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
149
150
151
...
523
Načítať viac