Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 866 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, modrý, 137x178 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,40 €
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Odšťavovač Catcher
Plastový
(87)
Na sklade
15,05 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin Lava
Bez vŕtania, nerezová, čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
La Rochére
Pohár Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Etažér Yule
Kameninový, červený, ø 22 cm
(2)
Na sklade
63 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Cracks
2 ks, prateľné, biele/čierne, 60x100 cm
(16)
Na sklade
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojan na časopisy Tower
Kovový, čierny, 27,5x35 cm, výška 35 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
+ Veľkosť vankúša (2)
Rex London
Kaleidoskop Road Trip
Vhodný vek 3+
(5)
Na sklade
6,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Odpadkový kôš Ready To Collect
Na triedený odpad, z recyklovaného plastu, biely, 30 l
(34)
Na sklade
21,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Wenko
Stojan na toaletný papier Lirio
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 15x30 cm, výška 68,5 cm
(9)
Na sklade
73 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Gaspard
Vhodný vek 0+, BPA free, výška 5 cm, dĺžka 20,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Šálky v súprave Pilar
2 ks, keramické, s tanierikom, krémovobiele, 170 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, svetloružová/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
22,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Hübsch
Nástenné svietidlo Wally
Béžové, kovové, 45x59x9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
158 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Roba
Detská stolička Paw Patrol
Modrá, výška sedadla 31 cm, nosnosť 25 kg
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Silver Lining
Prateľný, syntetický, bez vlasu, sivý, 160x230 cm
(3)
Na sklade
93 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
House Nordic
Vitrína Adelaide
Kovová, čierna, šírka 50 cm, výška 110 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
278 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Egyptian Cotton
2 ks, z egyptskej bavlny, 50x75 cm
(4)
Na sklade
18,90 €
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Lorena Canals
Detský kôš na hračky Jam Jar
Látkový, s nápismi, krémovobiely, ø 20x23 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Pléd Stripe
Prešívaný, béžový, 220x230 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Obal na kvetináč Walton
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
42 €
Do košíka
Do košíka
Tvilum
Šatníková skriňa Space
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 116 cm, výška 200 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
256 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Leaf
Kovový, v zlatej farbe, šírka 66 cm, výška 26 cm, hĺbka 6 cm
(5)
Na sklade
56 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas Father Elf
Keramický, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Vnútorný a vonkajší koberec Mondo
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
107 €
Do košíka
Do košíka
BENAB
Detský matrac Coco Dreamer
90x200 cm, s odnímateľným poťahom/obojstranný/antialergénny, tvrdý/stredne tvrdý, penový, hrúbka 13 cm, nosnosť 70 kg
(1)
Na sklade
249 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
Obľúbené
Decortie
Nočný stolík Elos
Biely, 60x25 cm, výška 27 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
73 €
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Stojan na oblečenie Handy
Pojazdný, bambusový, v prírodnej farbe, 113x35 cm, výška 165 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
236 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Dekoračný vankúš Bowie
Bavlnený, s vianočným motívom, červený/modrý, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
47,90 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Chladiaca taška Budva
Khaki
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
S vedierkom
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Koberec Mandala
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, tyrkysovomodrý, ø 100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Catherine Lansfield
Obliečky Grasmere Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/hnedé, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Cotton House
Obliečky Jasana
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, pruhované, modré, 140x200 cm
(4)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
WC kefa Cleany
Náhradná, plastová, čierna, 4x9 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Súprava riadu Anett
7 ks, nerezová, 3x hrniec/1x rajnica/3x pokrievka, na indukčný varič
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
91 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Milazzo
Bez vŕtania, oceľový, čierny, 11,5x14,5 cm, výška 17,5 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
22,90 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Naparovacia podložka na žehlenie
Látková, svetlosivá, 8x51 cm, výška 110 cm
(5)
Na sklade
49 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stierka s držiakom Bambusa
Turbo-loc, čierna/v prírodnej farbe, dĺžka 24 cm
(21)
Na sklade
14,85 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica Emma
V striebornej farbe, sklenená, objem 1,2 l, príkon 1350 W
Na sklade
Posledný kúsok
169 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Compactor
Stojan na oblečenie
Teleskopický/pojazdný, kovový, čierny/v striebornej farbe, 78x42 cm, výška 165 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Garniža Cappa
Roztiahnuteľná, oceľová, v zlatej farbe, 168 - 305 cm
(1)
Na sklade
60 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Kitchen Craft
Kanvica na kávu La Cafetiere
Sivá, z nehrdzavejúcej ocele, objem 600 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Dekoračný vankúš Bowie
Bavlnený, s vianočným motívom, červený/ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
47,90 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Koberec In Bloom
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 120 cm
(5)
Na sklade
66 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
154
155
156
...
523
Načítať viac