Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 793 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Gardinia
Garniža Elba
Roztiahnuteľná, kovová, krémovobiela, 190 - 340 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
Wenko
Záchodová doska Calla
S automatickým zatváraním, 34,5 x 46 cm, plastová, biela
(37)
Na sklade
39,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
SP TREND
Vitrážne tyče v súprave
2 ks, kovové, roztiahnuteľné, 60 - 90 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania/rohová, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Spinder Design
Polica Cubic
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 46 cm, výška 167 cm, hĺbka 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
269 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Karup
Stojan na oblečenie Hongi
Z borovicového dreva, hnedý, 150x74 cm, výška 177 cm
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
278 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 2 ks
Ixia
Jedálenské stoličky v súprave
2 ks, stohovateľné, kovové, pololesklé, žlté
Na sklade
Posledné kúsky
236 €
118 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Odkladací stolík Soller
Hliníkový, béžový, 43x56 cm, výška 51 cm
Na sklade
Posledný kúsok
276 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Balance
Látkový, výška 15 cm
(48)
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Závesné svietidlo Bronx
Čierne, kovové, 25x25x10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Addis
Stupienok
Plastový, tmavosivý, výška 22,5 cm, nosnosť 150 kg
(34)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Life Is Better With Cats
Z recyklovaného plastu, ružová, 40x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Svietnik Orangery
Na čajovú sviečku, keramický
(2)
Na sklade
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
Casa Selección
Obrazy v súprave
30x40 cm, 4 ks, tlačené, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,40 €
9,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Spirella
Zrkadlo Alesia
Kozmetické, 14x21 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Catherine Lansfield
Obliečky Mya Tropical Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, modré, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, tlačený, sklenený
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Detská plachta Dancing Fairies
Napínacia, na jednolôžko, s potlačou, ružová, 90x190 cm
(4)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
súprava 6 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Mineur
6 ks, bavlnené, hnedé, 65x65 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
19,40 €
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Soška The Reflective One
Keramická, 9x12 cm, výška 14 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
93 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Colors of Joy
Prateľný, syntetický, bez vlasu, oranžový, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Dávkovač mydla Modo
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavohnedý, 165 ml, ø 5,5 cm, výška 16 cm
(3)
Na sklade
53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Essentials
Záhradná stolička Biá
Plastová, zelená, nosnosť 100 kg, šírka 38 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
49 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Kalune Design
TV stolík Neon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matný, biely/v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 35 cm, hĺbka 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
199 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
LED sviečka M-Twinkle
Na baterky, oranžová, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Printworks
Zápisník na recepty Today's Special
50 str., linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
29,50 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
276 €
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Vitaus
Koberec Rachel
Prateľný, syntetický, bez vlasu, ružový/hnedý, 160x230 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Vitaus
Koberec Thunderstorm
Prateľný, syntetický, bez vlasu, sivý, 80x150 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Wenko
Forma na hamburgery Patty
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend Steel Plus
Nastaviteľný, plastový, čierny, 35,5x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
161 €
Do košíka
Do košíka
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, v matne zlatej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kähler Design
Dóza Hammershøi Summer
Na potraviny, kovová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
15,01 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Kave Home
Záhradná pohovka Alipa
Čalúnená, dvojmiestna, sivá/béžová, nosnosť 260 kg, šírka 167 cm, výška 85 cm, hĺbka 88 cm
Na sklade
1 001 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Mauro Ferretti
Stojan na dáždniky Glam
Kovový, žltý/v zlatej farbe, 18,5x25,5 cm, výška 60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
83 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Teulat
TV stolík Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, krémovobiely, šírka 140 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
439 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Green Decore
Vonkajší vankúš Sailor
Modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(10)
Na sklade
34,40 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Hodiny Vienna
Nástenné, výška 33 cm
(7)
Na sklade
25,91 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz White Tree
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
62 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Silver Lining
Prateľný, syntetický, bez vlasu, sivý, 160x230 cm
(3)
Na sklade
93 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Squid Lighting
Závesné svietidlo Kruva
Čierne, z opálového skla, IP40, 15x92x57 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
199 €
Do košíka
Do košíka
Makamii
Rohová pohovka Kapua
Zamatová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/s leňoškou, svetlohnedá, štvormiestna, šírka 278 cm, hĺbka 149 cm, hĺbka sedadla 68 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
1 889 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Lorena Canals
Detský sedací vak Blue Sage
S odnímateľným poťahom, krémovobiely, šírka 40 cm, hĺbka 40 cm, váha 1 kg
Na sklade
Posledné kúsky
156 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Sprchový záves Doggy zen
Zelený, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Printworks
Spoločenská hra Play Pick up sticks
Vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,79 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Držiak na fólie a papierové utierky Parat
Nástenný, plastový, biely, 9,5x39 cm, výška 32 cm
(5)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
164
165
166
...
523
Načítať viac