Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 627 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 430 ml
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Woodman
Nočný stolík Mora
V prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 53 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
334,05 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, béžové, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Jules
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
216,75 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Ricci Foresta
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Duzsuz
Biele/v zlatej farbe, 23x24x10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Poštová schránka Inbox
Výška 40 cm
(1)
Na sklade
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad UDry
Plastová, sivá, 51x33 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Strúhadlo Gourmet
Na syr
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
49 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Goldage
100x80 cm, tlačený, na plátne
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
118,15 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Háčik Modo
Nástenný, oceľový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Lapač hmyzu
Sklenený, 11,5x9 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračky pre mačku v súprave Boho Fish
2 ks, látkové, krémovobiele
(6)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Savel
Keramický, krémovobiely, 650 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusová, oranžová, 120x160 cm
(4)
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Karup
Dvojlôžková posteľ Retreat
160x200 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: lazúrovanie, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
844,90 €
s kódom
994 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
Star Trading
Svetelná reťaz Jutta
V prírodnej farbe, látková, LED, na baterky, s časovačom, dĺžka 200 cm
(7)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Box na vreckovky Rin
Kovový, 8x26 cm, výška 13 cm
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Obena
Mramorová, ø 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Podnos Splint
27x42 cm, servírovací, ratanový
Na sklade
Posledný kúsok
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Eucalyptus
Ľanová, biela/zelená, 45x65 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Panvica Litina
Grilovacia, liatinová, ø 24 cm
(10)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Stojan na oblečenie Acorn
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 70x66 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Cukornička Sablo
Keramická, svetlosivá/béžová, objem 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
4 ks, v prírodnej farbe, výška 1 cm
(115)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Rámček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(1)
Na sklade
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Zavlažovacia guľa Flora
Sklenená
(15)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Detský koberec Majestic
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ružový, ø 120 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
MSV
Sprchový záves Minimalist
S abstraktným vzorom, biely/zelený, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Dogroll
40x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kanvica na čaj Tower
600 ml, so sitkom, plastová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnček Yule
380 ml, kameninový, krémovobiely
(10)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mioli Decor
Detský úložný box
Látkový, bodkovaný, ružový, 37x24 cm, výška 18 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
7,96 €
s kódom
9,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Odkladací stolík Toste
Kovový, staroružový, 22x22 cm, výška 64 cm
Na sklade
Posledný kúsok
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Háčik Butterflies Mini
Nástenný, oceľový, v petrolejovej farbe/hnedý/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Kitchen Craft
Kanvica na kávu La Cafetiere
Sivá, z nehrdzavejúcej ocele, objem 600 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obrus Happy New Year
S vianočným motívom, geometrický/s ornamentmi, biely/čierny/v zlatej farbe, 140x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Konzolový stolík Bibione
V dekore duba, tmavohnedý, 38x114 cm, výška 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Libbiano
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 138 cm, výška 105 cm, hĺbka 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
407,15 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Emilia
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s kvetinovým vzorom, čierne/béžové, 200x220 cm
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Diagonal
Geometrický/pruhovaný, khaki/hnedý, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Minnie "Hearts"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
(2)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Anton LED
Ø 102 cm, výška 150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
210,80 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(8)
Na sklade
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Orgullo
Nástenné, ø 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Polica Float
Oceľová, povrchová úprava: kefovanie, v matne striebornej farbe, šírka 80,5 cm, výška 13,5 cm, hĺbka 17 cm
Na sklade
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Tanierik na šperky Feline
Kovový, 10x10 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
176
177
178
...
521
Načítať viac