Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 524 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 70 cm, výška 91,5 cm, hĺbka 182 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Owen
Čalúnená, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Holmegaard
Lampáš Design with Light
Sklenený, ø 16 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meowbaby
Senzorická dráha Montessori
Z borovicového dreva, biela, 10x408 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
130,05 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
knor
Rámček
55x45 cm, na stenu, plastový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Organizéry na topánky v súprave
3 ks, plastové, sivé, 9x26 cm, výška 9,5 cm
(29)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Swirl Antique
Na baterky, biela, ø 2 cm, výška 25 cm
(5)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Náhradný návlek CleanTech
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bizzotto
Jedálenská stolička Ilma
Čalúnená, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
246 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Agate
S abstraktným vzorom, 180x200 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
TV stolík Cavo
V dekore duba, z MDF, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
496,40 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Floral Path
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(20)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Pohovka Grab
Rozkladacia, futonová, béžová, trojmiestna, šírka 204 cm, hĺbka 90 cm, hĺbka sedadla 59 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Grid
Prateľná, textilná, čiern-obiela, 50x80 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Set na prípravu koktailov Aruc
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Etažér
Porcelánový, biely, ø 25,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Háčik Menoto
Nástenný/bez vŕtania, nerezový, v matne striebornej farbe
(4)
Na sklade
23,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička na žehlenie bielizne
Kovová, modrá, 47x45 cm, výška 91,5 cm
(38)
Na sklade
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detský matrac
100x100 cm, s odnímateľným poťahom, extra mäkký, penový, hrúbka 4 cm, nosnosť 15 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Utierka Elvira
Z bio bavlny, hnedá, 50x70 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 34 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Mandala Tiles
4 ks, patchwork, 45x45 cm
(230)
Na sklade
Posledné kúsky
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Alfi LED
Výška 180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
249,90 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Winter
Kameninová, krémovobiela, 300 ml
(1)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kindsgut
Skákadlo Dinosaur
26x60 cm, výška 50 cm, nosnosť 50 kg, vhodný vek 2+
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Tescoma
Prídavná polička FlexiSpace
Závesná, plastová, 24x29 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Azula
Nástenné, 59x120,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
113,05 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Amelia
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 35 cm, dĺžka 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
22,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Nejsme Doma
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rolser
Žehliaca doska K-Mini Surf
Stolová, čierna, 72x29 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, zelená, ø 7 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka DeWitt
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,26 €
s kódom
17,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detská knižnica RGD
Z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe, šírka 113 cm, výška 126 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Klipy proti chrápaniu v súprave
3 ks
(1)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Plaza
Prešívaná, sivá, 220x240 cm
(34)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Nerina Natural
Nástenné, 80x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Brabantia
Kôš na bielizeň Selector
Kovový, biely, 55 l
Na sklade
Posledný kúsok
130 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Leaves
Kovový, v zlatej farbe, šírka 49,5 cm, výška 26 cm, hĺbka 6 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, svetloružová/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Dávkovač mydla Presto Steel
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 250 ml, 7x7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,79 €
s kódom
23,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší behúň Max Sage
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, svetlozelený, 70x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Flip Straw 2.0 Black
1,9 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(1)
Na sklade
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Vasto
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, sivý/v striebornej farbe, výška 81 cm
(46)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
4 ks, 570 ml, na koktail
(4)
Na sklade
24,39 €
6,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Rayi
Čierne/v zlatej farbe, kovové, 22x75x10 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misa Neri
Na šalát, kameninová, čierna, ø 33 cm, objem 4 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rayen
Prídavná polička
Závesná, oceľová, biela, 22,5x30 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Nôž
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
185
186
187
...
518
Načítať viac