Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 478 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Rojaplast
Detský záhradný set Piknik
Drevený, 87x89 cm, výška 50 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
VacuVin
Rozlišovače na poháre v súprave Party people
12 ks, silikónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Kuchynský valček
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Krúžky na obrúsky v súprave Angel
4 ks, kovové, 5x5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hubelino
Guličková dráha
Vhodný vek 4+, BPA free
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,93 €
s kódom
37,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Melqui
Čalúnená, matná, hnedá/krémovobiela
(3)
Na sklade
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Harry Potter "Hedwig"
40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Vákuové vrece Compress Vanilla
(1)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest Prep&Store
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28,5 cm, objem 5 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
MSV
Zrkadlá v súprave
6 ks, nástenné, 10x10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,90 €
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Zrkadlo
Kozmetické, 15x22 cm
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Dogs
Prateľná, 40x60 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Gaspard
Vhodný vek 0+, BPA free, výška 5 cm, dĺžka 20,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Soška Origami
10,5x48 cm, výška 15 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Neeson
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14,5 cm, výška 21,5 cm
(1)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Plachta a obliečka na vankúš v súprave
Napínacie, na dvojlôžko, z bavlny renforcé, béžové, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Umývadlo Tetsu
Kamenné, okrúhle, sivé, ø 40 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Trio
Stropné svietidlo Iseo
Čierne, z kaučukového dreva, LED, prisadené , ø40x7 cm
(2)
Na sklade
58 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Bubble
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 160x230 cm
Na sklade
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Conceptum Hypnose
Detský koberec Hearts
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 100x160 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Vileda
Žehliaca doska Neo
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, oranžová, 130x33 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
62 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalúnená, čierna/hnedá, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Skladacia hračka Aeroplane
Kovová, vhodný vek 8+
(2)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
Orion
Grilovacie ihly v súprave
10 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
0,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Bess
Polyresinový
(3)
Na sklade
15,25 €
s kódom
17,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Dezertné vidličky v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,11 €
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Čajové lyžičky v súprave Profi Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,41 €
0,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Free
Detská, zamatová, s potlačou, modrá/hnedá, 75x150 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Pohár Belle-Ile
290 ml, na víno
(13)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, ø 31 cm, kameninový, zelený
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,49 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Pauline
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (3)
-15 % s kódom
Makamii
Rohová pohovka Kuki
Ženilková, rozkladacia, pravý roh/s leňoškou, zelená, trojmiestna, šírka 275 cm, hĺbka 160 cm, hĺbka sedadla 63 cm
Na sklade
Posledný kúsok
2 081,65 €
s kódom
2 449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčné stolíky v súprave Elmima
2 ks, ratanové, v prírodnej farbe, ø 66 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, čierny/sivý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, výška 19 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Samaya
Závesný systém tyč, štruktúrovaný, béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Parma
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, tmavosivý, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Spirella
Sprchový záves Transparent
180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Kvetináč
Keramický, s odtokovým otvorom, ø 11 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sara Mini
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Tunel Fluffy
Látkový, biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Exclusive
2 ks, na baterky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
(2)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Fjällbacka
Čierne, kovové, ø12x19,5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Pohlcovač vlhkosti Cat
Tmavosivý
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Háčik Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Vae
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
289 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
188
189
190
...
518
Načítať viac