Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 324 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Casa Selección
Šperkovnica
So zrkadlom, 17x21 cm, výška 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Farac
Čierne, kovové, ø50x111 cm
(2)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Fideus
Biele, oceľové, ø2,5x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Váza Face
Porcelánová, biela/čierna, 12x13 cm, výška 26 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Sheen
4 ks, 400 ml, keramické, modré/hnedé
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Tienidlo Bladia
V prírodnej farbe, ratanové, ø92x25 cm
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Pandora
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s potlačou, hnedé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
96,05 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Evila Originals
Obraz Mountains
120x35 cm, s rámom
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Rozprašovač
550 ml
(103)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Dózy v súprave Christmas
3 ks, na zákusky, kovové, červené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Orion
Stojan na fľaše Radka
(2)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Trestina
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
(7)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Minecraft "Sssleep Tight"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, zelená/modrá, bavlnená, 140x200 cm
(5)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Elle Decoration
Vnútorný a vonkajší koberec Gemini
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, zelený, 80x150 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Stupienok
Kovový, sivý, výška 26 cm, nosnosť 80 kg
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Panvica GrandChef+
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
Kave Home
Barová stolička Helda
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 66 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
300 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, svetlosivý, rozmer fotografie: 21x30
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Nolari
Umelý vianočný stromček Silver Spruce
Ø 129 cm, výška 210 cm
Na sklade
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Sass & Belle
Čajová súprava Surprise Cat
Porcelánová
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Parisienne
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
15,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Ecossais
Hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kefa na riad Moritz
(1)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Central Park
150x60 cm, tlačený, na plátne
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Teplovzdušná fritéza Cook4Me EY150830
Čierna, plastová, príkon 1300 W
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
85 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Príbor Posate Imperial
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
WC kefa Sono
Keramická, krémovobiela, 11x11 cm, výška 39 cm
(10)
Na sklade
51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 100 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
371,45 €
s kódom
437 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský tanier Celebrate
Kameninový, žltý/krémovobiely, ø 16 cm
(1)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Dóza na maškrty Dog Fantasy
Biela, ø 13,5 cm, výška 21,5 cm, 1,5 l
(3)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Plachta Basic
Napínacia, z mikroflanelu, biela, 90x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Blob Bell
8x12 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Lorena Canals
Detský kôš na hračky Sparky
Látkový, tmavohnedý, 59x16x23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Amelie
Na jednolôžko, 3-dielne, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, geometrické, 140x200 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, 210 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Fija
Kameninový
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Taštička na štipce Premium
Čierna, 18x17,5 cm, výška 28 cm
(9)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Strenenzauber
Do postieľky, na gombíky, biela, bavlnená, 80x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hartman
Záhradný sedák Bora Bora
Čierny, 68x118 cm
Na sklade
Posledný kúsok
113,90 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Úložné boxy v súprave
3 ks, biele, 31x23x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanah Home
Taburet Silindir
Biely, šírka 40 cm, hĺbka 40 cm, výška 42 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Chaja
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, ružové/béžové, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grasmere
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, v levanduľovej farbe/béžové, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rex London
Utierka Boat Race
Bavlnená, modrá, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Hello Autumn
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Sedák Prim
Kožušinový, bez uchytenia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na fólie Black Outdoor Kitchen
Plastový, čierny, 38x7 cm, výška 5 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
16,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Rotello
Čierny, 8,5x8,5 cm, výška 11 cm
(15)
Na sklade
8,77 €
s kódom
10,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
196
197
198
...
517
Načítať viac