Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 294 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Styler
Obraz Floral Gust
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Pracovný stôl Paris
S bielou doskou, 74x130 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
293,25 €
s kódom
345 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Jable
Oceľový, béžový, ø 45 cm, výška 50 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Háčik Coucou
Nástenný, oceľový, čierny
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Parma
Syntetický, s nízkym vlasom, svetlomodrý, 120x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Chňapky v súprave Soft
2 ks, bavlnené, čierne, 20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
14,39 €
s kódom
16,93 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Keter
Kvetináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Ikaria
S automatickým zatváraním, 37,5 x 41,5 cm, plastová, čierna
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, žltý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Meowbaby
Detská zavinovačka
Krémovobiela, s baránkom, 45x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Ecossais
S baránkom, hnedá, 125x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Vivana
Syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 200x290 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Squid Lighting
Závesné svietidlo Izmir
V zlatej farbe, kovové, ø34x131 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Salacia
Z recyklovanej bavlny, 130x160 cm
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Nákupná taška Milieu
Ľanová
(5)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
súprava 60 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky K
60 ks, sťahovacie, 45 l
(6)
Na sklade
26,90 €
0,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, biele, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Holm
Panvica Black
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Esschert Design
Detská pláštenka
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Boxspring posteľ Olia Bold
160x200 cm, čalúnená, s matracom, menčestrová, taupe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 274,15 €
s kódom
1 499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Florence
90x60 cm, na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Šálka Nini
Keramická, na espresso, svetlozelená/svetloružová, 110 ml
Na sklade
Posledné kúsky
10,16 €
s kódom
11,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská rukavica Stripe
Bavlnená, čiern-obiela, 19x29 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Bob Blue Fog
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, svetlomodrý/krémovobiely, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
428,40 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Leafy
Závesný systém tyč, bavlnený, žltý/sivý, 140x240 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Držiak na uteráky
Bez vŕtania, kovový, čierny, 2,5x22 cm, výška 22 cm
(48)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Emerald
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 79 cm, výška 81 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský vešiak Zyon
Nástenný, z bukového dreva, šírka 38 cm, výška 13 cm, hĺbka 6,5 cm
(6)
Na sklade
27,95 €
s kódom
32,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Balvi
Rámček Hidden Cat
36x16 cm, stojací, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,43 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík
Plastový, výška 10 cm
Na sklade
7,31 €
s kódom
8,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Elevated Classic Numbers
Nástenné, ø 33,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Green Gate
Chňapky v súprave Dina
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, ružové, 20,5x20,5 cm
(1)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kilner
Nádoba na nápoje
5 l
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Elletipi
Odpadkový kôš Ecofil
Na triedený odpad/vstavaný, plastový, tmavosivý, 18+8+8 l
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
87 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Soška Beginnings
Keramická, 10x10 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Chatibulle
Ružová, 45x75 cm
(6)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Meowbaby
Hniezdočko pre bábätko
Béžové, 55x83 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Vogue
Digitálny, s bezdrôtovou nabíjačkou, 10x20 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Dávkovač mydla Creto
Betónový, béžový, 190 ml, ø 7 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
JAHU collections
Dekoračný vankúš Alfa
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Crown
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, modrý, ø 100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Nádobka na maslo
Keramická, červená, 11,5x17 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 20 cm, dĺžka 20 cm
(2)
Na sklade
13,25 €
s kódom
15,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Cirana
Závesný systém tyč, v prírodnej farbe, 140x240 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Regál Acero
Oceľový, čierny, šírka 80 cm, výška 81 cm, hĺbka 26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Mikroplyšová, taupe, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
200
201
202
...
517
Načítať viac