Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 396 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Dyara
V prírodnej farbe, ratanové, ø42,5x23 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
31,72 €
s kódom
37,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Behúň Network
Prateľný, syntetický, bez vlasu, slonovinový, 70x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
113,90 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rex London
Papierové skladačky Animals Origami
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Roba style
Zelená, 75x85 cm
(5)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Rámček
20x15 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Šálka Manon
Kameninová, vínovočervená, 240 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Salguer
Kovová, zelená/béžová, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, výška 71 cm, hĺbka 52 cm
(2)
Na sklade
184 €
Do košíka
Do košíka
Vialli Design
Termohrnček Fuori
400 ml, plastový, tmavomodrý/krémovobiely
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Micadoni
Kreslo Lupine
Ženilkové, v tehlovej farbe, výška zadnej opierky 27 cm, výška sedadla 43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
534,65 €
s kódom
629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Metallised S
Stolová, sivá, 95x30 cm
(2)
Na sklade
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Súprava magnetiek A-bulletin
6 ks
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Nástenné svietidlo TIny
V mosadznej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 15,5x11x9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Konštrukcia na popínavé rastliny Lamos
Kovová, 38x200 cm, výška 220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Mop Clean Twist Disc Mop Ergo
Rotačný, s vedierkom
(119)
Na sklade
44 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detská obliečka Dina
Na jednolôžko, obojstranná, na patentku, biela/zelená, bavlnená, 140x200 cm
(6)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Podnos Mango
Ø 30 cm , servírovací, drevený
(10)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dripper Zunel
Keramický
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Desiatový box To Go
1 l, s príborom, plastový, zelený
(12)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Geo Border
Prateľný, syntetický, bez vlasu, hnedý, 80x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Stolová lampa Lianna
Béžová, kovová, LED, so stmievačom, 13,5x15x28 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka Bere
Prateľná, 50x80 cm
(20)
Na sklade
25,67 €
s kódom
30,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Cukrárska súprava na zdobenie
Počet nástavcov 24 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, hnedé, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Neat
9x4 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,73 €
s kódom
25,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Moderna
Umývateľný, z PVC, s ornamentmi, hnedý, 140x240 cm
(6)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Geo Gold
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Stackers
Cestovný organizér Weekender
Na sklade
Posledné kúsky
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Cozy Nectarine
Vonná, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
Ø 40 cm , servírovacia, korková
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Rex London
Puzzle Woodland
Počet dielikov 24, vhodný vek 3+
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
10,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Skladacia hračka Digger Truck
Vhodný vek 8+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Pokladnička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Soho
350 ml, so sitkom, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,33 €
s kódom
26,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Dolly
Z materiálu bouclé, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tierra Bella
Deka Jara
Z mikrovlákna, 130x170 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Busy B
Plánovač
52 str.
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Obaly na kvetináče v súprave
Plastové, výška 58 cm
Na sklade
Posledný kúsok
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Støraa
Skrinka pod umývadlo Wisla
Z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 60 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
133,45 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Nástenný vešiak Dogs
Kovový, hnedý, šírka 7 cm, výška 10 cm, hĺbka 30 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Kid Up
V prírodnej farbe, nosnosť 51 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
130,05 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna misa Shine
Kameninová, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Kreatívna súprava DIY Plane
Vhodný vek 8+
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na polievku, porcelánová, biela, 540 ml, ø 12 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Orion
Panvica Grande
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Yenit
Závesná, z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 40 cm, hĺbka 45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
668,95 €
s kódom
787 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
212
213
214
...
526
Načítať viac