Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 303 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tlačený, s rámom
(177)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Cook4Me+ CY855830
Multifunkčný, s nepriľnavým povrchom/elektrický
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
264 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Retro
Nástenné, ø 34 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Holm
Pekáč
Z liatiny, 8,5x25 cm, maximálna teplota 240 °C
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš Dual
Vstavaný, plastový, čierny/modrý, 35 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
112 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Candellux Lighting
Detská lampička Butterfly
Žltá, z MDF, LED, do zásuvky, 26,5x3,5x26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Deka
Žltá/hnedá, 127x185 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Milo Bow
Na dvojlôžko, na gombíky, biele, 200x200 cm
(6)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Organizér na hodinky
Sklenený, 13x33 cm, výška 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Bridgerton Regal Birds
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, béžové, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Squid Lighting
Stropné svietidlo Sail
Biele/čierne, z opálového skla, IP40, 30x55x45 cm
(2)
Na sklade
189,55 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detské úložné boxy v súprave
3 ks, plastové, 25x25 cm, výška 18 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na koláče v súprave
3 ks, ø 10 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks, 290 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Candy Cane
Bavlnený, s vianočným motívom, 32x220 cm
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Písacie potreby Secret Agent
(175)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Ešus
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Vákuové vrece Compress Vanilla
(1)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Váza Nuki
Z polyresínu, ružová, ø 6,5 cm, výška 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Rohová pohovka Kona
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/s leňoškou, béžová, trojmiestna, šírka 252 cm, hĺbka 149 cm, hĺbka sedadla 58 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (6)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Chandia
Prateľný/ručne tkaný, z recyklovanej bavlny, bez vlasu, so strapcami, béžový, 120x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 25x34 cm, výška 8 cm
(519)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Baston
Čierne, kovové, 14x38x10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Bubbly
Plastová, LED, so solárnym panelom, dĺžka 180 cm
(4)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Smoky
Čierna, plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 270 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Sanga
9 ks, sklenené
(3)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Servírovacia lyžica President
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Látkový/plastový, čierny, 20 l
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Cielo
Čierne, kovové, 12x26,5x9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
knor
Nástenka
Korková, 30x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Vorno
S automatickým zatváraním, 37,5 x 46 cm, plastová, čierna
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Ella
Roztiahnuteľná, oceľová, v striebornej farbe, 183 - 366 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
Metaltex
Košík Galileo
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x26 cm, výška 36 cm
(11)
Na sklade
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Casablanca Pinsonic
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Vienna
4 ks, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Dutchbone
Jedálenský stôl Adamello
S doskou v dekore jaseňového dreva, 95x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
599 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, sivý/v zlatej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Candellux Lighting
Závesné svietidlo Twin
Čierne/v prírodnej farbe, z masívneho dreva, ø20x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Stackers
Batoh Picnic
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 30,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Seashells
Do postieľky, na gombíky, modrá, 100x135 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlnená/silikónová, čierna, 19x19 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Stojan na oblečenie Nobly
Nástenný, kovový, svetlosivý, 52x27 cm, výška 180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
196,35 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Krájač Combi
Na vajce, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
16,39 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
V striebornej farbe, kovová, LED, do zásuvky, dĺžka 16 m
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Orion
Hrniec na sadlo
1,1 l, keramický
(5)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Záhradná stolička
Zelená/hnedá, výška 40 cm
(51)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Biscuits Oval
Gumená, červená
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
218
219
220
...
524
Načítať viac