Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 468 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bianca
Detský pléd Mini Star & Stripes
Prešívaný, bavlnený, biely/modrý, 135x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Termohrnček Termo
1,2 l, so slamkou, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Rámček Malmo
39x39 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Konferenčný stolík Adelya
Oceľový, sivý, ø 30 cm, výška 46 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Soška Sidsel
10x13 cm, výška 25 cm
(23)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Rošt
90x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 180 kg
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na záhradný vankúš Nailan
Geometrická/pruhovaná, 70x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Behúň Ricci Gordes
Syntetický, s nízkym vlasom, 52x200 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom SinkTech
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,53 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Chapelle
Biela, plastová, LED, na baterky, s časovačom, 17x14x23 cm
(2)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Prestieranie
Filcové, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Soška Cement
Ø 6,5 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Soft Tools
2 ks, bavlnené, sivé/béžové, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Morocco
Prateľná, textilná, tmavohnedá, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Krájač Volo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(12)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Enchanted Butterfly
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Mimo
16x21 cm, kamenný, krémovobiely, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rex London
Detský dáždnik TfL Routemaster Bus
Ø 70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Brandol
Keramický, čierny, ø 8 cm, výška 10 cm
(32)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Kanvička na mlieko Pilar
280 ml, béžová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo & Stitch "Clouds"
Do postieľky, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 100x135 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Pokladnička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Brutus
Bambusová, v prírodnej farbe, 60x160 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Casa Selección
WC kefa Griso
Keramická, sivá, 12x15 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cattara
Kuchynský teplomer
Digitálny, kovový
(7)
Na sklade
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka William Morris Strawberry Thief
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(5)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
12 ks, 90 ml, sklenené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
My House
Obliečky Riana
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, fialové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Clear
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, zelené/svetlozelené, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, modrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
11 €
s kódom
12,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Vedro Essentials
Plastové, čierne, 32x38,5 cm, výška 20 cm, 10 l
(68)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zenker
Vykrajovače v súprave Easter
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
8,19 €
s kódom
9,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč
Závesný a nástenný , bez odtokového otvoru, ø 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,03 €
s kódom
22,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Petaly
Kovová, biela
(6)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Casual
Závesný systém tyč, menčestrový, modrý, 140x260 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Zombie L
Plastový, s potlačou, sivý, ø 24 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Wednesday
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(3)
Na sklade
8,60 €
s kódom
10,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Aletta
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x183 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Fiona
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, zelené, 140x200 cm
(6)
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Skrinka na lieky Allegre
Závesná, bambusová, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 30 cm, výška 30 cm, hĺbka 18 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Geometry
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Emerald
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 79 cm, výška 81 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Camp
V zlatej farbe, sklenená, LED, so stmievačom, ø8x29,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Polica Savor
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 12 cm, hĺbka 12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Love Heart
Na dvojlôžko, na gombíky, s potlačou, červené/biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Sherborne
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, béžový, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
106,25 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
1
...
229
230
231
...
527
Načítať viac