Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
51 959 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Delicia
Umývateľný, s PVC vrstvou, s potlačou, sivý/béžový, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detská girlanda Pom Pom
Dĺžka 300 cm, bavlnená/z akrylu
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Panvica Grande
S nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A5, linajkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Pensacola
Čierny, ø 80 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
163,20 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Green Gate
Chňapky v súprave Dina
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, ružové, 20,5x20,5 cm
(1)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plastia
Kvetináč Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x100 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Botany 2 Lightweight
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Geometry Marble
S abstraktným vzorom, 40x130 cm
(48)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Mažiar
Porcelánový, ø 9 cm
(106)
Na sklade
7,99 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Glitter
V zlatej farbe, papierová, do zásuvky, ø45x16 cm
(8)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha
Červená, kovová, nosnosť 5 kg
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Black
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Strenenzauber
Biela, 75x85 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Téglik na zubné kefky Kua
Z polyresínu, krémovobiely, ø 11 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Roger la Borde
Zápisník Honey
192 str., bez potlače
(2)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Twist Hexagon
Čierna, papierová, LED, prenosná, na USB, ø12x18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na topánky
Kovový, závesný, biely, počet párov topánok 36 , šírka 57 cm, výška 180 cm, hĺbka 19 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Detská termoska Fairies in the Garden
Kovová, modrá, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Walk
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, zamatové, kockované, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Orlando-T
S nastaviteľnou výškou, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matne biela, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
96,05 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Dun
Biela, plastová, LED, na baterky, dĺžka 260 cm
(8)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Good Morning
Obliečky Herbs
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, s kvetinovým vzorom, šalviové zelené, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-15 % s kódom
Tierra Bella
Miska Lemons and Oranges
Na polievku, keramická, 300 ml, ø 23 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fischer & Honsel
Nástenné svietidlo Straw
Čierne, ratanové, 15x15x10 cm
(1)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Rohožka Paco
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Háčik Bestlock Magic Bath
Bez vŕtania, kovový, čierny
(13)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Spider-Man
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, červené/modré
(3)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Záhradný sedák Fishes
Na ležadlo, s potlačou, modrý, 52x148 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Rowan Berries
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
(3)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový regál Tower
Kovový, čierny, šírka 14 cm, výška 55 cm, hĺbka 56 cm
Na sklade
Posledné kúsky
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanse Home
Rohožka Leopard
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 45x75 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
14,83 €
s kódom
17,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Príborník do zásuvky Bessan
Drevený, v prírodnej farbe, 30 x 42 cm
(72)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Curious Cats
Modrá
(16)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Pléd Pom Pom
Fleecový, sivý, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
WMF
Rajnica Mini
S pokrievkou, nerezová, 1,2 l, ø 16 cm, na indukčný varič
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
37,70 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Jurassic World "Rebirth"
Bavlnená, sivá, 70x140 cm
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Držiak na veniec Deer
(4)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Rohožka
Z kokosového vlákna, hnedá, 40x60 cm
(13)
Na sklade
11,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Shama
Ø 27 cm, kameninový, zelený/hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Marie Cat "Floral"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 140x200 cm
Na sklade
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na fľaše Tower
Čierny, 20,5x20 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
1
...
242
243
244
...
523
Načítať viac