Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Balvi
Vývrtka Hédoniste
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Čajové príslušenstvo The Essentials Tea Tools
Fialové
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na whisky Auclair
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Sencha
700 ml, z liatiny, čiern-obiela
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Ohrievač na čajovú konvicu Theo
Čierny, kameninový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 940 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Luna
Keramický, modrý/krémovobiely, 1,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Darlene
Keramický, v lososovej farbe, 2,55 l
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Wyatt
Keramický, tmavohnedý, 2 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Poháre v súprave Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
12,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nádoby na nápoje v súprave Groces
2 ks, 3,9 l
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Neri
850 ml, kameninová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Deana
Keramický, 900 ml
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
2 l
(186)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Kobe
1,2 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, čierna
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 630 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 380 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 540 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
13,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
6 l
(310)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Beth
900 ml, keramická, krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Džbán Lemonade
Sklenený, zelený, 1,3 l
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 810 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Matcha súprava
Zelená/v prírodnej farbe, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 230 ml, na víno
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Šejker s príslušenstvom Carolina
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Henan
750 ml, so sitkom, z liatiny, khaki
Doručenie od 26. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Aurora
4 ks, 473 ml, na víno
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 400 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 400 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Džbán Kylie
Keramický, biely, 700 ml
(2)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Džbán Taormina
Keramický, biely, 1,65 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
9,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Calliope
6 ks, 450 ml
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
9,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
800 ml, so sitkom, z liatiny, čierna
(67)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémovobiele
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Poháre v súprave Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
4 ks, 250 ml, na sekt
(4)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
1
...
19
20
21
22
23
Načítať viac