Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 085 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, modrá, 2 l
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Alda
6 ks, 300 ml, na whisky
(290)
Na sklade
20,58 €
s kódom
25,73 € bez kódu
4,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Matcha súprava
Svetlozelená/v prírodnej farbe, keramická
(13)
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Matcha súprava
Sklenená
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
5,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémovobiely
(33)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Matcha súprava
Biela, porcelánová
(4)
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Na sklade
14,97 €
s kódom
18,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Verona
1,5 l, so sitkom, sklenená, biela
(106)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(278)
Na sklade
Posledné kúsky
22,17 €
s kódom
27,71 € bez kódu
4,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
28,89 €
s kódom
36,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Bolla
300 ml, so sitkom, sklenený
(19)
Na sklade
11,08 €
s kódom
13,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, jantárové
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, svetlosivé, ø 10 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
4,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bredemeijer
Šálky v súprave Jang
2 ks, kovové, na espresso, čierne, 100 ml
(132)
Na sklade
12,94 €
s kódom
16,18 € bez kódu
8,09 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
5,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Retro
Porcelánová, na cappuccino, biela/modrá, 200 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Tácky v súprave
8 ks, so stojanom, z plsti, čierne
(49)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Calliope
6 ks, 450 ml
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
9,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Hezha
Keramický, zelený, 1,51 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Metlička na matchu
V prírodnej farbe, bambusová
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml
(135)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
9,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Maxima
Kameninový, biely/modrý, 1,465 l
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
4 ks, 360 ml, na whisky
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
12,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
2 l
(186)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Šálky v súprave Burlesque
2 ks, porcelánové, s tanierikom, biele, 200 ml
(169)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
1,2 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(109)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Fika
Porcelánová, béžová, 170 ml
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetlosivá, 210 ml
(36)
Na sklade
11,83 €
s kódom
14,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
ONA
Džbán Cruse
Sklenený, 1,2 l
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, biela, 90 ml
(69)
Na sklade
7,59 €
s kódom
9,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
1,2 l, so sitkom, z liatiny, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, čierna, 210 ml
(43)
Na sklade
9,94 €
s kódom
12,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
350 ml
(273)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Cherish
325 ml, keramický, svetlomodrý
(4)
Na sklade
14,68 €
s kódom
18,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, modré
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
6 ks, keramické, na espresso, čierne, 100 ml
(28)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
6,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, čierna, 90 ml
(66)
Na sklade
7,46 €
s kódom
9,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 360 ml
(26)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bitz
Hrnčeky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, 300 ml, keramické, čierne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
48,40 €
s kódom
60,50 € bez kódu
15,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 650 ml, na koktail
(8)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Retro
Porcelánový, biely/modrý, ø 16,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Taurin
430 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
13,75 €
s kódom
17,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac