Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 108 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
310 ml
(66)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
BonBistro
Karafa Tap
1,1 l, sklenená
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml
(135)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Paula
Keramická, na cappuccino, svetlozelená, 195 ml
(10)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanierik Cyril
Vínovočervený/slonovinový, ø 15,5 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanierik Cyril
Zelený/slonovinový, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sass & Belle
Šálky v súprave Marlow
2 ks, keramické, na espresso, tmavomodré, 80 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Clarien
300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
180 ml, na sekt
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
390 ml, na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetloružová, 90 ml
(67)
Na sklade
8,48 €
s kódom
10,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 270 ml, na koktail
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Šálky v súprave Burlesque
2 ks, porcelánové, s tanierikom, biele, 200 ml
(169)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 315 ml, na koktail
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
10,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na latte, čierna, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Abstract Face
400 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Tjo
100 ml, na whisky
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Hrnček Versailles
200 ml, sklenený
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Tone
560 ml, keramický, červený
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, čierno-biely
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, čierna/béžová, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Brandani
Šálky v súprave Queen
2 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 170 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
24
Načítať viac