Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 108 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Vialli Design
Džbán Mia
Sklenený, 1,1 l
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, čierna/modrá, 70 ml
(1)
Na sklade
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 180 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,13 €
s kódom
27,66 € bez kódu
13,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Linne
255 ml, keramický, v bronzovej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, ružové
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hübsch
Hrnčeky v súprave Kiosk
4 ks, 350 ml, sklenené
(1)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
8,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Set na prípravu koktailov BAR UP
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Tácky v súprave Layer
4 ks, čierne, 10x11 cm
(1)
Na sklade
6,08 €
s kódom
7,60 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Tácky v súprave Piff
4 ks, textilné, žlté, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Decora
390 ml, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Frankie
Keramická, s tanierikom/na latte, čiern-obiela, 300 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, tmavozelená, 190 ml
(1)
Na sklade
10,92 €
s kódom
13,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, zelená/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Brinley
4 ks, 350 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Tea Time
420 ml, keramický, čierny
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, modrá, 2 l
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Calliope
6 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
9,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Matcha súprava
Sklenená
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Maxima
Kameninový, biely/modrý, 1,465 l
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Vitro
6 ks, 460 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Fika
Porcelánová, béžová, 170 ml
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Leopold Vienna
Šálky v súprave Franca
4 ks, keramické, na espresso, biele, 180 ml
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
26,02 €
s kódom
32,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Ouessant
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
12 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Džbán Cruse
Sklenený, 1,2 l
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Fika
330 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, modrý
(716)
Na sklade
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Taurin
430 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
13,75 €
s kódom
17,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šálky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, s tanierikom, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, biely
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Karafa Geo
1 l, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Poterie
Kameninová, tmavohnedá, 190 ml
Na sklade
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Tácky v súprave Zera
4 ks, kamenné, v prírodnej farbe, ø 10 cm
Na sklade
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
6,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Šálky v súprave Carnival
2 ks, keramické, na espresso, biele/zelené, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Matcha súprava Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
V prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Džbán Nirela
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 1,7 l
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Ora Gloss
Biely, ø 14,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, čierny
(716)
Na sklade
Posledné kúsky
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, svetlosivý
(716)
Na sklade
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
1
...
12
13
14
...
24
Načítať viac