Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Lava Falls
4 ks, textilné, červené, 10x10 cm
(8)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Tácky v súprave Layer
4 ks, béžové, 10x11 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
6,08 €
s kódom
7,60 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 100 ml
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručenie od 19. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Floral
4 ks, textilné, ružové, 10x10 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
5,08 €
s kódom
6,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanierik Nuance
Porcelánový, svetlosivý, ø 14 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, jantárová
Doručenie od 23. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Zátka na víno Arinto
Kovová
Doručenie od 26. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Dark Grey
4 ks, textilné, tmavosivé, 10x10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Šálka Manon
Kameninová, vínovočervená, 150 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 130 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Šálka Theo
Kameninová, na cappuccino, čierna, 200 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
22,40 €
s kódom
28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Šálka Nuance
Porcelánová, na cappuccino, svetlosivá, 200 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavozelená, 270 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Arne Jacobsen
1,25 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press Arne Jacobsen
Objem 1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Theo
1,25 l, kameninová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Otvárač Tipsy
Na fľaše, kovový
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Otvárač Rodeo
Na fľaše, kovový
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Karafa Cool-It
1,5 l, sklenená, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, sivá, 2 l
Doručenie od 19. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
180 ml, na sekt
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
390 ml, na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Čajová súprava Artisan
Kameninová, zelená
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, zelené, 400 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kávový mlynček Collar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanierik Cyril
Zelený/slonovinový, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, ružové/krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Kanvica na čaj Pacifica
500 ml, so sitkom, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Ovio
Porcelánový, hnedý, ø 14 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
4,80 €
s kódom
6 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 220 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Luma
930 ml, so sitkom, sklenená, sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 40 ml, štamperlík
Doručenie od 21. 10. 2026
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
7,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Chicago
4 ks, 340 ml, na whisky
Doručenie od 21. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shine
300 ml, kameninový, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Odette
1,3 l, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Chicago
4 ks, 210 ml, na koktail
Doručenie od 21. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
290 ml, na koktail
Doručenie od 7. 12. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
26,24 €
s kódom
32,80 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvica na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
19
20
21
22
23
Načítať viac