Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 386 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Dezertný, ø 21,5 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Burlesque
2 ks, na polievku, porcelánové, biele, ø 13,5 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, ružové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Appetizers
2 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele
(86)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Alentejo
Na polievku, kameninová, tyrkysovomodrá, 770 ml, ø 16 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku, kameninová, biela, 900 ml, ø 23 cm
(52)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Etažér
Bridlicový, čierny/v prírodnej farbe, 24x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, žlté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cestovné príbory v súprave Mimo
Pre 1 osobu, 6 ks, antikoro, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Neri
Na polievku, kameninová, čierna, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Nádobka na maslo Duo
Kameninová, modrá, 10,5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska Appetizers
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(192)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Alhambra
Keramická, biela
(5)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Stojanček na vajíčko
Porcelánový, biely/zelený/fialový/v zlatej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Fika
Ø 25 cm, porcelánový, vínovočervený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Detský podnos Sausage dog
Drevený, krémovobiely, 20x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Detský podnos Esme
Drevený, 20x28 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Dezertný, ø 21,5 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, sivá/hnedá, 525 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Nádobka na maslo Duo
Kameninová, zelená, 10,5x16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Servírovací, ø 32 cm, porcelánový, biely/modrý
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Servírovací, ø 32 cm, porcelánový, svetlosivý
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské lyžičky v súprave Mellow
3 ks, 3x čajová lyžička
Na sklade
Posledné kúsky
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Hlboký , ø 24,5 cm, kameninový, modrý/béžový
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Poterie
Ø 26 cm, kameninový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Millie
110 ml, kameninový, ružový
Doručenie od 21. 10. 2026
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Podložka pod hrniec Circles
Silikónová, ø 13 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Tanier Bea
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, hnedý
(25)
Na sklade
14,52 €
s kódom
18,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Taormina
Na polievku, kameninová, modrá/tyrkysovomodrá, 650 ml, ø 15 cm
(15)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Alentejo
Hlboký , ø 23 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Podnos Mango
22x31 cm, servírovací, drevený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Patrizia
2 ks, na polievku, kameninové, žlté/modré/ružové, 350 ml, ø 11,5 cm
(17)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Alentejo
Ø 27 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(50)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sunshine & Rainbow
3 ks, 3 ks, plastové, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Tácka Mango
16x46 cm, servírovacia, drevená
(3)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 24 cm
(12)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, zelená/oranžová, 525 ml, ø 16 cm
(4)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Artisan
Hlboký , ø 22 cm, kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Cukornička Pearl
Kameninová, biela, objem 100 ml
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Little Farm by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, svetlozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Fleur
Na polievku, kameninová, modrá/béžová, 200 ml, ø 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Forest Friends by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, svetlomodré
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Ø 26 cm, kameninový, béžový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
11
12
13
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie