Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 380 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Granny
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, červené
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Forest Friends by Little Dutch
3 ks, plastová, 1x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Little Farm by Little Dutch
3 ks, plastová, 1x polievková lyžica
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Misa Poterie
Kameninová, tmavohnedá, objem 1,95 l
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Cukornička Theo
Kameninová, čierna, objem 100 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Mariko
Na ovocie/na šalát, sklenená, svetloružová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Purita
Pre 4 osoby, 12 ks, porcelánová, biela
(110)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet osôb (3)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, na polievku, kameninové, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, dezertné, ø 20 cm, kameninové
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Jesse
3 ks
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
Bambusová
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, čierny, 24,5x16 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, biely, 24,5x16 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Steakové príbory v súprave
Pre 4 osoby, 8 ks, antikoro, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podnos Singles
Ø 20 cm , kovový
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Tácky v súprave Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Zone
Stojančeky na vajíčka v súprave Singles
4 ks, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
9,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela, ø 26 cm, objem 2,7 l
(7)
Na sklade
31,82 €
s kódom
39,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Jolly
2 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela, ø 28 cm
(71)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská jedálenská súprava Pullo
3 ks, plastová
Na sklade
Posledné kúsky
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská jedálenská súprava Mellow
2 ks, silikónová
Na sklade
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, ø 22 cm, terakotové, v terakotovej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, ø 19 cm, terakotové, svetložlté
Doručenie od 19. 10. 2026
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská jedálenská súprava Pullo
3 ks, plastová
Doručenie od 19. 10. 2026
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, čierny
(2)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detská termoska Little Farm by Little Dutch
Z nehrdzavejúcej ocele, biela/zelená/v striebornej farbe, 350 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Agnes
3 ks, kameninová
(2)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misa Thara
Na šalát, drevená, zelená, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misky v súprave Yule
2 ks, na polievku, kameninové, zelené/krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Misky v súprave Sand Grain
2 ks, na polievku, z kameňa, biele/béžové, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misa Knossos
Na šalát, drevená, biela, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Little Farm by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Fairy Garden by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Sunshine & Rainbow
6 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Forest Friends by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ego Dekor
Misa Pandora
Na ovocie, sklenená, ø 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, zelená, ø 26 cm, objem 2,7 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v ružovo zlatej farbe
(7)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Phoenix
2 ks, keramické, žlté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Tácka Vine
14x47 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
21
22
23
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie