Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 379 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tácka Yule
Ø 35 cm , kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Servírovací, ø 39 cm, kameninový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Príbor
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Missy
Ø 30 cm , keramická
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Tanier Face to Grey
Servírovací, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Misa Face to Grey
Na šalát, keramická, biela
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Toppu
Servírovacia, kameninová, hnedá, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
55,99 €
s kódom
69,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Toppu
Servírovacia, kameninová, čiern-obiela, ø 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
55,99 €
s kódom
69,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bambum
Otočný podnos Fiesta
Ø 35 cm , servírovací, bambusový
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Misa Gastro Green/Black
Na šalát, kameninová, zelená/čierna, ø 30 cm, objem 3,95 l
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Podložky pod hrniec v súprave Xmas
12 ks, keramické, ø 21 cm
(1)
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Jedálenská súprava Malia
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, oranžová
(98)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Podnos Splint
27x42 cm, servírovací, ratanový
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Servírovací, ø 37 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Hezha
25x34 cm, keramická
(16)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Podnos Rommu
36x51 cm, servírovací, drevený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Misa Nirela
Na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 25,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Príbor Monroe
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Príbor Cristallo
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, sivý
(33)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tácka Gastro Green/Black
25x36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, biele, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, hnedý, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, béžový, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, čierno-biely/béžový, ø 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Misa Gastro Dark Blue/Black
Na šalát, kameninová, čierna/modrá, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Vine
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Súprava na sushi
12 ks, porcelánová, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Etažér Eau
Porcelánový, krémovobiely, ø 24 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Orient
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, modrá
(151)
Na sklade
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Misa Lorson
Kameninová, svetlosivá, ø 29 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, modré, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Príbor Lite
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Skladací servírovací podnos
37,5x37,5 cm, servírovací, drevený
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Cristal
Kameninový, biely, ø 31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Check
4 ks, na polievku, kameninové, 590 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Misa Hammershøi
Na šalát, porcelánová, biela, ø 30 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Hestia
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, modrá
(215)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tácka Hammershøi
22,5x40 cm, porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Jedálenská súprava Mona
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Pearl
Na ovocie/na šalát, kameninová, biela, ø 32 cm, objem 5,25 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Misa Gather
Na šalát, sklenená, ø 33 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Glosia
Pre 4 osoby, 16 ks, kameninová, modrá
(88)
Na sklade
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Carry
4 ks, na polievku, keramické, ružové/krémovobiele, 295 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Carry
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, ružové/krémovobiele
Na sklade
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Linora
Na šalát, keramická, biela/modrá, ø 28 cm, objem 3,325 l
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Katrina
4 ks, na polievku, keramické, sivé, 625 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
21,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
4 ks, plastové, biele, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
25
26
27
28
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie