Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 381 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Artisan
Hlboký , ø 22 cm, kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Carry
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, ružové/krémovobiele
Na sklade
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Neri
Ø 23 cm, kameninový, čierny
(7)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detský hrnček Mushroom
225 ml, keramický, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, krémovobiela, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Harry Potter
Plastový, tmavomodrý
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Agnes
3 ks, kameninová
(2)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, červená, ø 28 cm, objem 5 l
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Ø 25 cm, kameninový, biely
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Rommu
15x38 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, šalviová zelená
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Príbor Grand Cru
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Tanier Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Fleur
Na polievku, kameninová, modrá/béžová, 200 ml, ø 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, sivá, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Kanvička na mlieko Abeille
200 ml, kameninová, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvička na mlieko Mia
280 ml, sklenená
(2)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský príbor Mellow
3 ks, zo silikónu, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Rocket
2 ks, s fliaš, plastové, zelené/modré, 390 ml
(139)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, zelená/hnedá, ø 15 cm
(2)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Miska Dolce Vita
Na polievku, kameninová, ø 14 cm
(34)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Dolly
170 ml, kameninový, béžový
Na sklade
14,27 €
s kódom
17,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Katrina
4 ks, ø 26,5 cm, kameninové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
28,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Disney princess
S vidličkou, plastový, tyrkysovomodrý, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, čierny/modrý
(7)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, na polievku, keramické, modré/oranžové, 350 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, kameninový, zelený
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
11,34 €
s kódom
14,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Krúžky na obrúsky v súprave Bowerbird
4 ks, ø 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Little Farm by Little Dutch
300 ml, plastový, svetlozelený
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Krúžky na obrúsky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, 2x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,31 €
s kódom
16,64 € bez kódu
8,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duna
Ø 22 cm, kameninový, vínovočervený
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Heritage Tube Map
Plastový, červený/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Dezertný, kameninový, zelený/čierny
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Ninjago
2 ks, s fliaš, plastové, zelené, 390 ml
(139)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na polievku, keramická, sivá, ø 19 cm
(2)
Na sklade
13,27 €
s kódom
16,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Addy
Kameninová, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Na sklade
Posledný kúsok
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Fairies in the Garden
Kovová, modrá, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Villa Altachiara
Set šalátovej misy a príboru Yin&Yang
Na šalát, kameninový, biely/sivý, ø 27 cm, objem 80 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Fairy Garden by Little Dutch
S vidličkou, plastový, svetloružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Ø 27 cm, keramický, ružový
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, zelená/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Imogen
Dezertný, ø 16,5 cm, kameninový, béžový
Na sklade
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, modrý
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
18
19
20
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie