Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 379 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na sushi Nara
4 ks, kameninová, svetlozelená
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tácka Taormina
33x41 cm, kameninová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, zelená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Tanier Face to Grey
Servírovací, keramický, biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, biela, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Design Letters
Detská jedálenská súprava A-Z
Plastová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Kylie
Na polievku, kameninová, biela, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier Rani
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, biely/sivý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Súprava na sushi
12 ks, porcelánová, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Fackelmann
Jednorazové vidličky v súprave Nature
30 ks, drevené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Bee
Plastová, fialová, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 20 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Holly Pattern
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Fackelmann
Jednorazové nože v súprave Nature
30 ks, drevené
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Swirl
8 ks, papierové
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, ružový/tyrkysovomodrý, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Fringe Party
8 ks, papierové
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Chip
Servírovacia, keramická, žltá/krémovobiela, ø 24 cm, objem 2,85 l
Doručenie od 21. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Misy v súprave Opal
9 ks, na šalát, plastové, zelené/modré, ø 28,5 cm
(160)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Fika
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, béžový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Neri
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, čierna
Doručenie od 21. 10. 2026
200,80 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chip
Servírovacia, keramická, svetlozelená/krémovobiela, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Bea
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Singles
23x35 cm, servírovacia, kovová
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Pearl
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, zelená
(34)
Doručenie od 4. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Jedálenská súprava Meridian
Pre 4 osoby, 16 ks, kameninová, slonovinová
Doručenie od 23. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Jedálenská súprava Meridian
Pre 4 osoby, 16 ks, kameninová, zelená/sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Waves
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela/v zlatej farbe
(132)
Doručenie od 4. 11. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, modré
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, jantárové
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, žlté
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, zelené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tácka Meridian
10x29 cm, kameninová
Doručenie od 23. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, biely
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,91 €
s kódom
12,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvička na mlieko Cyril
180 ml, porcelánová, zelená/slonovinová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, červená/modrá, ø 25 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Bea
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Etažér Rifbjerg
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, ø 25 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Misky v súprave Nirela
2 ks, na zmrzlinu/na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 12,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detská termoska
Z nehrdzavejúcej ocele, zelená, 330 ml
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 28,5 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(9)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
25
26
27
28
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie