Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Postele a matrace
Príslušenstvo k posteliam
Rošty k posteliam
Rošty k posteliam
...
Príslušenstvo k posteliam
Rošty k posteliam
Rošty k posteliam so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Typ roštu
Rozmer
Vlastnosti roštu
Určenie roštu
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
28 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
WOOOD
Rošt
90x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 180 kg
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
140x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
90x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(8)
Doručenie od 7. 10. 2026
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
120x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(4)
Doručenie od 7. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Tvilum
Rošt
140x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 100 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
80x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Rošty v súprave Fawn
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
166 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
140x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, latkový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet lamiel (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Rošty v súprave Fawn
180x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
284 €
s kódom
355 € bez kódu
177,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Roba
Rošt
70x140 cm, latkový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 50 kg
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
120x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x190 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, polohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Rošt Talo
90x190 cm, lamelový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Rošt
140x190 cm, latkový, nepolohovateľný
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Rošt
160x200 cm, latkový, nepolohovateľný
Doručenie od 15. 10. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Meise Möbel
Rošty v súprave Belovit
180x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 240 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
137 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Meise Möbel
Rošty v súprave Belovit
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 240 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
133 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt Klasik
90x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Roba
Rošt
90x200 cm, latkový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 50 kg
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Rošt
80x200 cm, latkový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 80 kg
(15)
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet lamiel (2)
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
100x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BENAB
Rošt Klasik
80x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Postele
Čelá k posteliam
Textil do spálne
Dekoračné vankúše
Matrace