Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Šálky
Šálky
...
Hrnčeky a šálky
Šálky
Šálky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
202 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Srdíčka
2 ks, keramické, na cappuccino, biele, 230 ml
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, zelená/čierna, 240 ml
(3)
Na sklade
11,07 €
s kódom
13,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Snowman
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Šálka Louka
Porcelánová, s tanierikom, biela/fialová, 280 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Milani
Keramická, žltá/svetlozelená, 400 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,82 €
s kódom
14,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Grey/Light Pink
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, ružová/sivá, 240 ml
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,71 €
s kódom
17,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na latte, čierna, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, čierne/sivé/hnedé/béžové, 100 ml
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Mocha Mousse 17-1230
Porcelánová, na espresso, svetlohnedá, 120 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šálka Julnet
Keramická
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, na espresso, biela, 100 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, ružová/krémovobiela, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, červené/žlté/oranžové/ružové, 100 ml
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,27 €
s kódom
10,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Nini
Keramická, na espresso, svetlozelená/svetloružová, 110 ml
Na sklade
Posledné kúsky
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Squito
Porcelánová, na cappuccino, biela, 165 ml
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Ombre
Keramická, na cappuccino, biela/čierna, 300 ml
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 210 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Hezha
Keramická, na cappuccino, zelená, 260 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Light Pink 182
Porcelánová, na espresso, svetloružová, 120 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
11,94 €
s kódom
14,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Xilin
2 ks, z liatiny, béžové, 100 ml
(212)
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
8,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Alentejo
Keramická, tyrkysovomodrá, 220 ml
(7)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, na espresso, biela/modrá, 100 ml
(10)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Sara
5 ks, porcelánové, 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,47 €
s kódom
28,09 € bez kódu
5,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Black/Amber
Keramická, na espresso/s tanierikom, jantárová, 70 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Xmas Tree
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Columbine
Porcelánová, na cappuccino, biela/ružová, 300 ml
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Finley Fox
Kamenná, s tanierikom, oranžová, 210 ml
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, tmavozelená, 190 ml
(1)
Na sklade
10,92 €
s kódom
13,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Cafe
Keramická, na latte, svetlohnedá, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, svetloružová/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, porcelánové, na espresso/s tanierikom, biele, 90 ml
(13)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Retro
Porcelánová, na espresso, biela/modrá, 110 ml
(1)
Na sklade
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, s tanierikom/na latte, biela, 250 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
31,49 €
s kódom
39,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Orange 021
Porcelánová, na espresso, oranžová, 120 ml
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
11,73 €
s kódom
14,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Peach Fuzz 13-1023
Porcelánová, na espresso, broskyňová, 120 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,82 €
s kódom
16,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, 210 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, zelená/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Warm Gray 2
Porcelánová, na espresso, svetlosivá, 120 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,76 €
s kódom
14,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, v horčicovej farbe, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Artisan
Kameninová, zelená, 270 ml
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Candice
2 ks, kameninové, 264 ml
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Cukorničky
Čajové súpravy
Obľúbené filtre
Porcelánové šálky
Šálky na kávu
Šálky na espresso
Šálky na cappuccino
Šálky s tanierikom