Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Šálky
Šálky
...
Hrnčeky a šálky
Šálky
Šálky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
202 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Šálka Eau
Porcelánová, krémovobiela, 320 ml
Na sklade
7,06 €
s kódom
8,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Meridian
Kameninová, slonovinová, 240 ml
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Xilin
2 ks, z liatiny, vínovočervené, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Sferico
2 ks, sklenené, na espresso/dvojstenné, 70 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Peach Fuzz 13-1023
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 175 ml
(3)
Na sklade
18,79 €
s kódom
23,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Minoa
3 ks, keramické, na espresso, tmavomodré, 190 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
10,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 250 ml
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Avonlea
4 ks, keramické, na cappuccino, svetlomodré, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Check
4 ks, keramické, 375 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Skagen
2 ks, porcelánové, biele, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Antic Line
Šálka Bistro Café
Keramická, s tanierikom, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Nigel
4 ks, keramické, modré, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jari
3 ks, keramické, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, tmavomodrá, 250 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Aquarel
Kameninová, béžová, 220 ml
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na latte, biela, 280 ml
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, biela/ružová, 300 ml
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka
Sivá, 300 ml
(3)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Remember
Šálka Greta
Keramická, s tanierikom, ružová, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na espresso, biela, 80 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na cappuccino, čierna, 160 ml
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na espresso, čierna, 80 ml
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na cappuccino, biela, 160 ml
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Meridian
Kameninová, zelená/sivá, 240 ml
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, tyrkysovomodrá, 100 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Warm Gray 2
Porcelánová, na cappuccino, svetlosivá, 175 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,78 €
s kódom
22,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Kylie
Keramická, na latte, biela, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, čierna/béžová, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Blue 2150
Porcelánová, na espresso, modrá, 120 ml
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Red 2035
Porcelánová, na espresso, červená, 120 ml
(114)
Na sklade
Posledné kúsky
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Red 2035
Porcelánová, na cappuccino, červená, 175 ml
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Light Blue 550
Porcelánová, na espresso, svetlomodrá, 120 ml
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Paula
Kameninová, ružová, 195 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Šálky v súprave Odette
2 ks, z kostného porcelánu, na espresso, biele, 190 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Šálky v súprave Statek
6 ks, keramické, na latte, krémovobiele, 340 ml
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Fauni
3 ks, keramické, na cappuccino, 205 ml
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, v horčicovej farbe, 230 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové, 230 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové, 230 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Mocha Mousse 17-1230
Porcelánová, na cappuccino, svetlohnedá, 175 ml
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, zelené, 400 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Šálka Manon
Kameninová, vínovočervená, 150 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Šálka Theo
Kameninová, na cappuccino, čierna, 200 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
22,40 €
s kódom
28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Cukorničky
Čajové súpravy
Obľúbené filtre
Porcelánové šálky
Šálky na kávu
Šálky na espresso
Šálky na cappuccino
Šálky s tanierikom