Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie
...
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Farebné sezónne dekorácie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Motív
+ Ďalšie (4)
Farebná
64 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Toy Town
8 ks, dĺžka 15 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Vintage
12 ks, sklenené, 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
1,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Ho Ho Ho
6 ks, dĺžka 30 cm
(3)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Vintage Indented
4 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 5,5 cm
(2)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Veľkonočné dekorácie v súprave Surprise Eggs
6 ks
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Martini Cocktail
3 ks, sklenené, 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
5,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Vianočné gule v súprave
3 ks, plastové, ø 6 cm
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Santa Claus
Drevená, 11 cm
(5)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Nikita
6 ks, drevené, 4,5 cm
(11)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Nikita
6 ks, drevené, 4,5 cm
(2)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Figures
8 ks, drevené, 5 cm
(8)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Vianočné gule v súprave
6 ks, plastové, ø 8 cm
(1)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Vianočná ozdoba Darla
Textilná, 10 cm
(3)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Santa
Textilná, 20 cm
(11)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Baby Fox
Sklenená, ručne vyrábaná, 6,5 cm
(10)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Hani
3 ks, bambusové, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
8,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roger la Borde
Betlehem Pop & Slot
(6)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia Merry Christmas
Drevená, 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Snowman
Keramická, 10 cm
(1)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka Tree
Látková, výška 36,5 cm
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Pink Prosecco
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná figúrka Honeycomb Tree
Papierová, výška 18 cm
(3)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Kartos
Vianočné ozdoby v súprave Classics
6 ks, ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočná pančucha Santa Claus
Látková, 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Christmas Cafetiere
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 5,5 cm
(2)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Betlehem
Polyresinový
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Fairy Mouse with Wand
Textilná, ručne vyrábaná, 10 cm
(4)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Brilliant Birds
Kartónový
(3)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Závesná vianočná dekorácia Santa Mouse
Látková, 50 cm
(1)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Rainbow Trout
Sklenená, ručne vyrábaná, 7 cm
(1)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Llama
Sklenená, 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Reindeer
Drevená, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Monty
2 ks, textilné, 11,5 cm
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Monty
2 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná guľa Hedgehog Highway
Z polyresínu, ručne vyrábaná, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Lecce
2 ks, papierové, ø 20 cm
(4)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 9 cm
(8)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Disco Stars Mini
12 ks, sklenené, ø 3 cm
(1)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Chanda
2 ks, sklenené, ø 7,5 cm
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse with Pretzel
Textilná, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Christmas Cabin
Sklenená, ručne vyrábaná, 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná ozdoba Hettie
Sklenená, ø 10 cm
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas Conifer
Kartónový
(4)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Northern Lights
Kartónový
(5)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočné gule v súprave Magi Memory
5 ks, papierové, ø 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár A Christmas Party
Kartónový
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas
Kartónový
(30)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas Icons
Kartónový
(21)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac