Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie
...
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie so zľavovým kódom
Vianočné dekorácie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Motív
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
462 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Heart
3 ks, sklenené, ručne fúkané, 9 cm
(2)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Heart
3 ks, sklenené, ručne fúkané, 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
3 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná figúrka Gloria
Keramická, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
3 ks, textilné, 4 cm
(2)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Grunk
Drevený, 9,5x46x11 cm
(9)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Závesné vianočné dekorácie v súprave Gerda
4 ks, kovové, ø 30 cm
(2)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
6 ks, textilné, 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
7,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Exclusive
3 ks, na baterky, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(9)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Hani
Bambusová, ø 55 cm
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Adventný kalendár Christmas Tree
Drevený, 32x6x38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Vianočné ozdoby v súprave Fantasy Christmas
6 ks, kameninové, ø 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hracia figúrka Waltz
Drevená, výška 27 cm
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hracia figúrka Merry Go Round
Polyresinová
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná figúrka
Kovová/plastová/z umelého kameňa, výška 19,5 cm
(7)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave Anděl Curl
2 ks, výška 37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná figúrka Elion
Polyresinová, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carolin
10 ks, na baterky, biela, ø 2 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
5,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Adventný kalendár
Látkový, 13x13x77 cm
(1)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Adventný kalendár
Látkový, 13x13x77 cm
(1)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kähler Design
Vianočné gule v súprave Omaggio
3 ks, porcelánové, ø 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Adventný kalendár Festive Village
Drevený, 15x23x10 cm
(2)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Adventný kalendár Marching Band
Drevený, 15x23x10 cm
(1)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unlimited Design for kids
Adventná dekorácia House
Z voštinovej dosky, 24,5x4,5x58 cm
(13)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Alvin
Vonkajší, ø 35 cm, výška 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Adventná dekorácia Christmas Ride
Látková
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
3 ks, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 20 cm, výška 90 cm
(11)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, 14 cm
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
3 ks, na USB, biele, ø 5 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Adventný kalendár Railway Train
Drevený, 15x23x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
3 ks, na USB, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
3 ks, na USB, béžové, ø 5 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Hracia figúrka Christmas Tree
Drevená, výška 24 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Kartos
Vianočné ozdoby v súprave Classics
6 ks, ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave
10 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 6 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darryl
3 ks, polyresinové, výška 27 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darren
2 ks, drevené, výška 38 cm
(6)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Umelý vianočný stromček Kanada
Ø 78 cm, výška 150 cm
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 15 cm, výška 120 cm
(8)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
3 ks, do nabíjačky, vínovočervené, ø 5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventná dekorácia Ginnie
20x22x27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Calvin
6x44x61,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Cedar
Ø 50 cm, výška 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Umelý vianočný stromček
Ø 100 cm, výška 180 cm
(18)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 17 cm, výška 150 cm
(8)
Na sklade
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Canadian Spruce
Ø 120 cm, výška 180 cm
(13)
Na sklade
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventná dekorácia Melvin
10x36x34 cm
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
9
10
Načítať viac