Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie
...
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie so zľavovým kódom
Vianočné dekorácie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Motív
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
463 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(8)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(8)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(7)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave Navidad
10 ks, ø 5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,59 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Icicle
6 ks, ø 4 cm
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 18 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
18 ks, ø 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
0,91 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Bauble Stripe
12 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,03 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 9 ks
Dakls
Vianočné gule v súprave
9 ks, ø 8 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Mushroom Mini
12 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 3 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Toy Town
8 ks, dĺžka 15 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Vintage
12 ks, sklenené, 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
1,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Marcus
3 ks, drevené, 6,5 cm
(42)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
6 ks, ø 8 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
6 ks, ø 8 cm
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Ikata
6 ks, plastové, 11 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Cream & Red Stars
8 ks, dĺžka 30 cm
(10)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
2,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Decadence Gold
8 ks, dĺžka 30 cm
(22)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
2,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Mitten
2 ks, drevené, 8 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Mitten
2 ks, drevené, 10 cm
(7)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
6 ks, ø 8 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Christmasy
10 ks, drevené, 6,5 cm
(4)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Ho Ho Ho
6 ks, dĺžka 30 cm
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Rudolph & Friends
6 ks, dĺžka 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
12 ks, kovové, 3 cm
(3)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
3,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
4 ks, 8,5 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Vintage Indented
4 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 5,5 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Transport
3 ks, sklenené, 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Peacock
3 ks, 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread Couple
2 ks, textilné, ručne vyrábané, 6,5 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, drevené, 6,5 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 23,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
3,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Star
6 ks, papierové, ø 30 cm
(4)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Lone
4 ks, na baterky, biele, ø 3,5 cm, výška 2 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Balerina
Plastová, 17 cm
(15)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 10 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Snowflake
3 ks, drevené, 25 cm
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
4,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, ø 8,5 cm
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 8 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ego Dekor
Veľkonočné dekorácie v súprave
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Veľkonočné dekorácie v súprave Surprise Eggs
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carolin
10 ks, na baterky, biela, ø 2 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
5,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Saul
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, biele, ø 5,5 cm, výška 5,5 cm
(58)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Angel
Keramická, 7 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Star
Plastová, 11,5 cm
(6)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Snowflake
Sklenená, ø 6 cm
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
10
Načítať viac