Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie
...
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie so zľavovým kódom
Vianočné dekorácie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Motív
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
463 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 25 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 35 cm
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Bauble Stripe
12 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,03 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Nature
3 ks, kovové, 14 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 8 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Adventná dekorácia Eldred Little Bear
Plastová, 7x10,5x16,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Red Pear
Látková, 37 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Christmas Print Natural
Látková, 37 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Natural
Látková, 37 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Christmas Print
Látková, 37 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Moss Green
Látková, 37 cm
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 20 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 15 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ego Dekor
Veľkonočné dekorácie v súprave
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Veľkonočné dekorácie v súprave Surprise Eggs
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darryl
3 ks, polyresinové, výška 27 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Veľkonočné dekorácie v súprave Dandelion
2 ks
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Lemon Honeycomb
Papierová, ručne vyrábaná, ø 6 cm
(10)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, drevené, 6,5 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 21,5 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 11 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 16 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Vianočná ozdoba Hammershøi Christmas
Porcelánová, ručne maľovaná, ø 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 9 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 8,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Christmas
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, ø 6,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Ann-Sofi Romme
Sklenená, ručne fúkaná, 5,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
6
7
8
9
10