Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Kúpanie a hygiena
Kúpanie a hygiena
...
Všetko pre bábätká a batoľatá
Kúpanie a hygiena
Kúpanie a hygiena · Zľavový kód
Vaničky a ležadlá do vaničky
Detské nočníky
Detské sedadlá na nočník
Detské prebaľovacie pulty
Detský textil do kúpeľne
Látkové pleny
Prebaľovacie podložky
Detské protišmykové podložky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
170 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Biela, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Čierna, bavlnená, 15x21 cm
(19)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavomodrá, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlosivá, bavlnená, 15x21 cm
(3)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlohnedá, bavlnená, 15x21 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavosivá, bavlnená, 15x21 cm
(19)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Béžová, bavlnená, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Khaki, bavlnená, 15x21 cm
(7)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, biele, bavlnené, 15x21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, svetlozelené, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bébé Douceur
Žinky v súprave Gauge
5 ks, ružové, mušelínové, 11x11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, modré, bavlnené, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave Indian
2 ks, koňakovohnedé, bavlnené, 15x21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, sivé, bavlnené, 15x21 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bébé Douceur
Žinky v súprave Gauge
5 ks, biele, mušelínové, 11x11 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, hnedé, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Hawaii"
Z mikrovlákna, tyrkysovomodrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spider-man
Z mikrovlákna, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo Bella Bambina
Svetlosivé, dĺžka 36 cm, šírka 32 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo Bella Bambina
Tmavoružové, dĺžka 36 cm, šírka 32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo TOP
Biele, dĺžka 34 cm, šírka 27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Bing "Hoppity"
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
7,85 €
s kódom
9,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo TOP
Svetloružové, dĺžka 34 cm, šírka 27 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Paw Patrol
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, ružové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,18 €
s kódom
10,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Lilo and Stitch
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, fialové
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Pat a Mat
Bavlnená, 70x140 cm
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Bavlnená, 70x140 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Spider-Man
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, červené/modré
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Lilo and Stitch
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, svetloružové
(2)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Hello Kitty
Bavlnená, červená/biela, 70x140 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Gabby's Dollhouse
Bavlnená, 70x140 cm
(8)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Stranger Things
Bavlnená, červená, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Kiss"
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(4)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Batman "The Emblem"
Bavlnená, čierna, 70x140 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Jurassic World "Rebirth"
Bavlnená, sivá, 70x140 cm
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Avengers
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Wednesday
Bavlnená, tmavofialová, 70x140 cm
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Football
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(10)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Billie Eilish
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bavlnená, modrá, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spidey
Bavlnená, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Bluey "Beach"
Bavlnená, modrá/béžová, 70x140 cm
(9)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detské prebaľovacie pulty
Detské osušky
Látkové pleny
Žinky na umývanie