Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Kúpanie a hygiena
Kúpanie a hygiena
...
Všetko pre bábätká a batoľatá
Kúpanie a hygiena
Kúpanie a hygiena · Zľavový kód
Vaničky a ležadlá do vaničky
Detské nočníky
Detské sedadlá na nočník
Detské prebaľovacie pulty
Detský textil do kúpeľne
Látkové pleny
Prebaľovacie podložky
Detské protišmykové podložky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
170 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Foutastic
Vanička
Biela/ružová, 48x82 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, modré, bavlnené, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, sivé, bavlnené, 15x21 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, svetlozelené, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, hnedé, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, biele, bavlnené, 15x21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, sivý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave Indian
2 ks, koňakovohnedé, bavlnené, 15x21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 2-4 roky, bavlnený, sivý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Pinio
Prebaľovací pult Cube
Z drevotriesky, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: laminovanie, svetlosivý, šírka 100 cm, výška 8 cm, hĺbka 66 cm, hĺbka vhodnej komody 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Nočník
Svetlozelený, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kindsgut
Detské WC sedadlo
Zelené, dĺžka 38 cm, šírka 40 cm
(5)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kindsgut
Detské WC sedadlo
Biele, dĺžka 32 cm, šírka 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Nočník
Sivý, výška 14 cm
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Kiddy
Povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 53 cm, výška 14 cm, hĺbka 72 cm, hĺbka vhodnej komody 54,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Lief
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, ružový
(5)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detská osuška s kapucňou Rabbit
Bavlnená, sivá, 76x76 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detské pončo Mermaid
Veľkosť 3-5 rokov, bavlnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detské pončo Checkerboard
Veľkosť 3-5 rokov, bavlnené, žlté
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská osuška s kapucňou White
Ľanová, biela, 100x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská osuška s kapucňou White
Ľanová, biela, 70x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, svetlomodrý
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, modrý
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Baby Pool
V dekore brezy, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, biely/v prírodnej farbe, šírka 83 cm, výška 100 cm, hĺbka 54,5 cm, na kolieskach
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Baby Pool
V dekore brezy, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, biely/v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 99 cm, hĺbka 46,5 cm, na kolieskach
Doručenie od 20. 10. 2026
214,40 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
Súvisiace kategórie
Detské prebaľovacie pulty
Detské osušky
Látkové pleny
Žinky na umývanie