Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Kúpanie a hygiena
Kúpanie a hygiena
...
Všetko pre bábätká a batoľatá
Kúpanie a hygiena
Kúpanie a hygiena · Zľavový kód
Vaničky a ležadlá do vaničky
Detské nočníky
Detské sedadlá na nočník
Detské prebaľovacie pulty
Detský textil do kúpeľne
Látkové pleny
Prebaľovacie podložky
Detské protišmykové podložky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
170 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft Hostile Behaviour
Bavlnená, sivá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Snowflake"
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavomodrá, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Biela, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo Bella Bambina
Svetlosivé, dĺžka 36 cm, šírka 32 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, biele, bavlnené, 15x21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 2-4 roky, bavlnený, sivý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Roba style
Svetlosivá, 75x85 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, modré, mušelínové, 80x80 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Dumbo "Stripe"
Bavlnená, biela/sivá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská osuška s kapucňou White
Ľanová, biela, 70x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo TOP
Biele, dĺžka 34 cm, šírka 27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bébé Douceur
Žinky v súprave Gauge
5 ks, ružové, mušelínové, 11x11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, modrý
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Nočník Dark grey
Tmavosivý, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Kindsgut
Nočník Dusty pink
Tmavoružový, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 11-12 rokov, mikroplyšový, hnedý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Roba style
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, zelený/sivý, šírka 67 cm, výška 78 cm, hĺbka 76,5 cm, závesný
(1)
Na sklade
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Miraculous
Bavlnená, červená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Amori
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biely, šírka 53 cm, výška 12 cm, hĺbka 76 cm, hĺbka vhodnej komody 57 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Wind"
Bavlnená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spidey
Bavlnená, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Nočník
Svetlozelený, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Winnie the Pooh "Smile"
Bavlnená, žltá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Hawaii"
Z mikrovlákna, tyrkysovomodrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Bing
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Jurassic World "Volcano"
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 9-10 rokov, mikroplyšový, hnedý
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detské pončo White
Veľkosť 2-4 roky, ľanové, biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, svetlozelené, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Billie Eilish
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlohnedá, bavlnená, 15x21 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, žltá, 75x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, hnedé, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrovlákna, modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Vanička TOP
Tyrkysovomodrá, 44,5x76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Vanička TOP
Svetloružová, 44,5x76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Football
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, ružové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Liebhabär
V dekore buka, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 49 cm, výška 85 cm, hĺbka 76,5 cm, závesný
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Strenenzauber
Biela, 75x85 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lion King
Bavlnená, modrá/hnedá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spider-man
Z mikrovlákna, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detské prebaľovacie pulty
Detské osušky
Látkové pleny
Žinky na umývanie