Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Kúpanie a hygiena
Kúpanie a hygiena
...
Všetko pre bábätká a batoľatá
Kúpanie a hygiena
Kúpanie a hygiena · Zľavový kód
Vaničky a ležadlá do vaničky
Detské nočníky
Detské sedadlá na nočník
Detské prebaľovacie pulty
Detský textil do kúpeľne
Látkové pleny
Prebaľovacie podložky
Detské protišmykové podložky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
170 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Biela, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, svetlomodrý
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská osuška s kapucňou White
Ľanová, biela, 70x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Billie Eilish
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo Bella Bambina
Svetlosivé, dĺžka 36 cm, šírka 32 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Wednesday
Bavlnená, tmavofialová, 70x140 cm
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlohnedá, bavlnená, 15x21 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, biele, bavlnené, 15x21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo TOP
Biele, dĺžka 34 cm, šírka 27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Nočník
Fialový, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Čierna, bavlnená, 15x21 cm
(19)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Forrest
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 52,5 cm, výška 103 cm, hĺbka 73 cm, s prebaľovacím pultom
Na sklade
Posledné kúsky
515,20 €
s kódom
644 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Swingo
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžový, šírka 95 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm, s prebaľovacím pultom
Na sklade
Posledný kúsok
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, žltá, 75x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, modrá, 75x75 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, hnedé, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo Bella Bambina
Tmavoružové, dĺžka 36 cm, šírka 32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo TOP
Svetloružové, dĺžka 34 cm, šírka 27 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bébé Douceur
Žinky v súprave Gauge
5 ks, ružové, mušelínové, 11x11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrovlákna, modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 2-4 roky, bavlnený, sivý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Billy
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biely, šírka 53 cm, výška 12 cm, hĺbka 73 cm, hĺbka vhodnej komody 57 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Vanička TOP
Tyrkysovomodrá, 44,5x76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detská osuška s kapucňou Rabbit
Bavlnená, sivá, 76x76 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Lilo and Stitch
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, fialové
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Vanička TOP
Svetloružová, 44,5x76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, modré, bavlnené, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Prebaľovacia podložka Lierre/Almond
Svetloružová/krémovobiela, 70x44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave Indian
2 ks, koňakovohnedé, bavlnené, 15x21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pinio
Prebaľovací pult Cube
Z drevotriesky, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: laminovanie, svetlosivý, šírka 100 cm, výška 8 cm, hĺbka 66 cm, hĺbka vhodnej komody 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Paw Patrol
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Plienky Sea Garden
3 ks, svetložlté, z bio bavlny, 70x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
9,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Cam Cam Copenhagen
Plienky Bows
3 ks, ružové/béžové, z bio bavlny, 70x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,64 €
s kódom
25,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Detská protišmyková podložka Scuba Diver
Do vane, 36x71 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Baby Pool
V dekore brezy, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, biely/v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 99 cm, hĺbka 46,5 cm, na kolieskach
Doručenie od 20. 10. 2026
214,40 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Swiftie
Bavlnená, ružová, 70x140 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Groot "I am groot"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Football
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Žinka Dusty Rose
Staroružová, z bio bavlny, 14x22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Playmobil
Detský uterák Unique United
Bavlnený, 45x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detské pončo Mermaid
Veľkosť 3-5 rokov, bavlnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Malomi Kids
Detské pončo Muslin
Veľkosť 3-8 rokov, mušelínové, khaki
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavosivá, bavlnená, 15x21 cm
(19)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Moulin Roty
Detská osuška s kapucňou Pomme des Bois
Bavlnená, krémovobiela, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detské prebaľovacie pulty
Detské osušky
Látkové pleny
Žinky na umývanie