Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky · Actona
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Actona
120 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Alonso
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, khaki
Na sklade
Posledné kúsky
102 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Eddie
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
149,60 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, výška sedadla 62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
264,35 €
s kódom
311 € bez kódu
155,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
188,70 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, koňakovohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
175,95 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Stolička Alvin
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 110 kg
(7)
Doručenie od 29. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Glenda
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Batilda
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 44,5-51,5 cm
(25)
Doručenie od 29. 10. 2026
138,55 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Graham
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
187 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Patricia
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z textílie buklé, čierna/sivá, výška sedadla 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, zelená, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(7)
Doručenie od 29. 10. 2026
208,25 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Tina
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, biele/sivé
(11)
Doručenie od 29. 10. 2026
198,90 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 2. 11. 2026
130,90 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavohnedé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
239,70 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Lola
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
233,75 €
s kódom
275 € bez kódu
137,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Naya
S podrúčkami, čalúnené, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
101,15 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Avanja
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, antracitová, výška sedadla 52 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
119,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
171 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, tmavosivé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Owen
Otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 29. 10. 2026
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
297,50 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Laura
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, z textílie buklé, tmavosivé
Doručenie od 2. 11. 2026
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 2. 11. 2026
253,30 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
166,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Naomi
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 83,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 29. 10. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Benson
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 51,5-60,5 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(21)
Na sklade
86 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Ida
Čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Ida
Biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
110 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou