Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
105,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
132 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavohnedé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
148 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 23. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
144,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
244 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
Doručenie od 23. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Benson
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 51,5-60,5 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
244 €
s kódom
305 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 21. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, z textílie buklé, tmavosivé
Doručenie od 23. 10. 2026
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
LABEL51
Jedálenské stoličky v súprave Forli
2 ks, zamatové, zamatové, svetloružové
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenská stolička Stormi Sandalye
Čalúnená, zamatová, sivá
Doručenie od 4. 11. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenská stolička Stormi Sandalye
Čalúnená, zamatová, modrá
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, čierne
Doručenie od 4. 11. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
96,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, antracitové
Doručenie od 4. 11. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenská stolička Stormi Sandalye
Čalúnená, antracitová
Doručenie od 4. 11. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, krémovobiela/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, čierna/antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Lausanne
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Stolička Abano
Z topoľového dreva, v prírodnej farbe, výška 46,5 cm, nosnosť 120 kg
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, žlté, výška sedadla 63 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
108 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Perugia
Z teakového dreva, kožená, hnedá, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
243,20 €
s kódom
304 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, čierne, výška sedadla 63 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
186,40 €
s kódom
233 € bez kódu
116,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
81,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
Na sklade
Posledné kúsky
271,20 €
s kódom
339 € bez kódu
169,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, svetlosivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Elma
2 ks, otočné, čalúnené, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Mani
4 ks, čalúnené, žlté
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
128,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Mani
4 ks, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
128,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Forio
V prírodnej farbe, výška 46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stolička Wing
Čierna, výška 48 cm, nosnosť 120 kg
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barová stolička Tangle
2 ks, čierna, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
451,20 €
s kódom
564 € bez kódu
282 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Freja
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Tradition
Čalúnená, kožená, matná, čierna/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
531,20 €
s kódom
664 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
20
21
22
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou